Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elhagynátok azért a férjeteket...

Elhagynátok azért a férjeteket, mert semmi türelme nincs a másfél éves gyereketekhez, és folyamatosan ordítozik vele?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát megmondanám neki, hogy erőltesse meg magát, és hosszú távon biztos hogy nem hagynám rá, tehát én igen, akár el is hagynám, ha túlzásba esne a gyerekkel szemben.
2012. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Egyből nem, de biztos, hogy sok nagy beszélgetésünk lenne a témában. Mi amúgy is mindent megbeszélünk és képesek vagyunk jobb belátásra térni. Tehát a saját férjemből kiindulva (bár sosem ordítozott még a gyerekekkel) vele meg lehetne ezt beszélni, és biztos, hogy igyekezne változtatni.
2012. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyből nem, de ha több beszélgetés után hosszútávon nem változik meg a helyzet, akkor biztos!
2012. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszútávon is ilyen lenne, annak ellenére, hogy többször próbáltam megbeszélni vele, akkor igen.
2012. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen.
2012. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, egyén függő. Én fiú vagyok, de az a véleményem hogy ha majd egyszer apuka leszek, a gyerek lesz az első, meg hogy tisztességgel felneveljem, szeretetben, és semmi hiánya ne legyen.
2012. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha bántja is, akkor biztos. Ha ordibál, akkor megpróbálnék beszélni vele...
2012. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nálunk fél éve megy,és elegem van.Soha nem bántja,csak nincs türelme hozzá,hogy egyik pillanatban ez a könyv kell a másikban meg az a maci,és olyankor kiborul és kiabál vele,hogy döntse már el mit akar!Nem érti meg ,hogy egy kisgyerek ilyen.Egyébként nagyon okos ,szépen beszél,mindent megért,elmondja mit akar.Tiltásnak szót fogad stb.De az apjának semmi türelme hozzá és én annyira félek,hogy lelkileg sérült lesz ettől sok ordítozástól.Pedig annyira imádja az apját!!!!De már nem tudok úgy nézni a férjemre ,mint azelőtt,nagyon haragszom rá!És hiába akarok vele beszélni csak azt hajtja,hogy ez a gyerek hülye,meg hisztis....el vagyok keseredve:((((
2012. jan. 7. 07:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is űvölt a férjem,de a mieink már nagyobbak.A legkisebb 2 a legnagyobb 14 éves.4 gyerek van.Hát már néha engem is zavar az üvöltözése.
2012. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Mi 22 éve vagyunk együtt.
2012. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!