Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha kínaiban veszek cipőt...

Ha kínaiban veszek cipőt másfél évesemre, mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Elég kisvárosban lakunk, kínain kívül csak Szamos van, de nincs olyan fazon, amibe belemenne a lába (nagyon magas a fiam rüsztje) Esetleg vegyek a kínai cipőbe talpbetétet? Vagy annyira nem is gagyik a kínaik?
2011. dec. 20. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha a minőségibe sem megy bele a lába, a kínaiba valószínűleg még kevésbé fog. :( Én legalábbis így vettem észre, nem találtam olyan kínait, amibe belefért volna a kisfiam lába.

Ha neked nagyobb szerencséd van, akkor nem hiszem, hogy bármire különösebben oda kell figyelni, gagyik a kínaiak, de ez szerintem csak annyi, hogy hamarabb szétmennek.

2011. dec. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azoknál a ragasztásra kell jobban odafigyelni, esetleg a varrásra, meg persze arra, hogy dobozostól, blokkostól kell visszavinni, ha szétmegy a garancia idején!Amúgy ha szerencséd van olyat találsz, ami megfelelő és még bírja is!
2011. dec. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A ragasztásukra és a varrásukra figyelj oda. A belsejükben sokszor van olyan kilógó rész, ami feltörheti a kicsi lábát.

Az én fiam rüsztje is elég magas. Csak 2-3 kínai cipő volt amibe belement a lába és ebből egyet ítéltem elég jónak.

Nekünk a Bama cipő (Reno cipőboltokban) vált be a kék jelzésű (maxi). Nem a legolcsóbb, de ki lehet fogni akciókat, volt, hogy a 12000Ft-os cipőt 3500Ft-ért vettem meg. :)

2011. dec. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!