Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Tünde...

Mi a véleményed a Tünde névről? Tetszik?

Figyelt kérdés
Vagy tényleg mindenkinek Kiszel Tündike jut róla eszébe? Nekünk mondjuk eszünkbe nem jutott, de egy ismerős elkezdett fintorogni a névre, és ez most eléggé zavar...
2009. máj. 24. 09:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk nem tetszik, de nehogy már mások véleményére adjatok! Az a fontos, hogy Neked meg a párodnak tetszen, azt' jóccakát! Ez aztán tényleg nem olyan dolog, amibe bárkinek is beleszólása lehet! Szerintem...
2009. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszi, ha nem írod, eszembe se jutott volna az a nő. Szerintem sokkal szebb név, mint a ma divatos mindenféle idegen hangzású, külföldi név. Emellett manapság elég ritkán adják, tehát nem lesz minden második gyereknek ez a neve a játszótéren, oviban, iskolában.
2009. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia.Ne foglalkozzatok mással,olyan nevet adjatok neki ami nektek tetszik.Nálunk is szerettek volna beleszólni a névbe de mi nem hagytuk,Hanna lesz a neve:)Boldog babavárást.28hetes5napos km.
2009. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az első babánál is volt fintorgás a család részéről, de nem foglalkoztunk vele, mert mindenki másnak tetszett a névválasztásunk. De most ennél a névnél eléggé el vagyok bizonytalanodva.... Tényleg nem szép név?
2009. máj. 24. 09:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem a tündér jut róla eszembe:) Szép név, nálam is a majdani esélyesek között van. Nekem általában az befolyásolja, hogyha ismerek olyan nevűt, akkor azt milyen embernek tartom. Volt egy főnököm, akit Tündének hívtak, nagyon szerettem őt, azóta tetszik ez a név is:)
2009. máj. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. Kérlek szépen ne foglalkozz mások véleményével, csak a sajátotokkal!!! Egyébként ha ennyire bizonytalan vagy, adjatok neki még egy nevet (hátha az sem tetszik mindenkinek :) ), így ha nagyobb lesz, ő is választhat a kettő közül!
2009. máj. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A nővérem is Tünde. Mindig tündibündi volt és sokszor büdéskének csúfolták.
2009. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Az én kislányomnak Regina a neve,de nagyon sokszor becézem Tüncikének.Szerintem nagyon édes név.
2009. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A Tünde név nagyon szép név. Úgyhogy ha nektek tetszik, ne foglalkozzatok senkivel. Az hogy kinek mi jut egy névről eszébe az meg olyan nagy emberi butaság, hiszen ki milyen nevű emberrel találkozott életében és épp neki milyen tapasztalata volt vele szemben.

Az meg hogy majd csúfolják, azt aztán igazán nem tudhatjátok előre. Ha úgy vesszük minden nevet lehet vhogy csúfosan becézni, vagy ha épp nem a neve miatt csúfolnak vkit, bármi tulajdonsága miatt kitalálhatnak vmit amit csúfolni lehet.

Úgyhogy nyugodtan adjátok! Szerintem nagyon szép név. Ha meg olyan családnévvel kapcsolják össze nagyon is elegáns tud lenni.

2009. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szép név,nekem is a tündér jutott eszembe először.Ne törődjetek senkivel,ha nektek tetszik,akkor legyen ez a kislányotok neve.
2009. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!