Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, milyen melltartót...

Kismamák, milyen melltartót használtok?

Figyelt kérdés
Merevítőset vagy az nélkülit? Én eddig szivacsos merevítőset használtam, de most már úgy érzem kényelmetlen. 10 hetes kismama vagyok, hamarosan vennem kell másikat. Milyet ajánlanátok? Köszönöm.

2012. jan. 9. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem elég nagy cicim van, mindig merevítöset hordtam.


elég korán kicsi lett a kosár méret, akkor vettem eggyel nagyobb kosarat. majd kicsi lett kerületileg is akkor kerületileg vettem nagyobbat. az jó volt végig. most a másodiknál nem nö olyan veszettül, de tuti kerületileg kell majd a nagyobb.


amúgy amilyen neked jó. van aki végig tud szivacsos merevítöset hordani, van aki csak merevítö nélkülit.

2012. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elég nagy mellem volt előtte is, és hát nőtt is azóta. A merevítők nagyon nyomtak. Már elég rég áttértem szoptatósra, az pamut, és nincs merevítője, nekem nagyon bejön.
2012. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
itthon szoptatós melltartó van rajtam (merevítő nélküli), mert az kényelmes számomra, de ha megyek vhova, akkor a "normál" melltartóim közül veszek fel egyet, amik merevítősek és szivacsosak.
2012. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is merevítős szivacsosat használtam, de át kellett térjek a szivacs nélkülire mert már az kényelmesebb. Nekem hirtelen nőtt a mellem. 75/B- vel kezdtem és most már úgy veszem észre hogy a 85/C is kezd kicsi lenni és még van 10 hetem.
2012. jan. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van merevítős is, meg olyan nagymamis is, semmi merevítő, semmi szivacs! Én mondjuk 80B-ről kezdtem, most 85C! De a merevítős egyre kényelmetlenebb!
2012. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem 75B ből lett 75 E és merevitőset hordok szivacs nelkülit elég nehéz venni a méretemben
2012. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sportmelltartót hordok.
2012. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!