Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Éjszakára használtok melltartó...

Éjszakára használtok melltartót betéttel? Elapasztja a tejet? HOgy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Az én babám max. egyszer kel fel éjjel, de addigra is és reggelre is csicsog alattam az ágynemű a tejtől. Hiába rakok a cicim alá törölközőt, pelenkát, ha hanyatt fekszem a takaróm is tiszta tej lesz, ha oldalt fekszem csiklandoz, ahogy folyik.

Attól tartok, hogy ha éjjelre "lefogom" a betéttel, az nem apasztja el a terjtermelést?


2009. júl. 9. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam, nekem nem apadt el tőle, az ugyan olyan mint a pelenka, magába szívja, s bent tartja a nedvességet. Nem olyan mintha vizesruháznád :)
2009. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én melltartóban , betéttel aludtam, nem apasztja el, 1 éves múlt a fiam és még szopizik.
2009. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
topban aludtam és alá összehajtva tettem a pelust.nem csúszott el/ki, és nekem kényelmesebb volt a melltartónál.
2009. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Dehogy apasztja el! Azt a tejcsit szívja fel, ami amúgy a hálóruhádon, lepedőn, ágyneműn diszelegne. Én is sokat szenvedtem az elején, amikor 3óránként kellett ruhát váltanom a tejfoltok miatt. Vettem egy szoptatós melltartót (egyébként normállal is jó)+betétet. Este, nappal nyugalom van.

2009. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Használtam én is szoptatós melltartót+betétet éjszakára, még a legelején. Aztán később, amikor beállt a kereslet-kínálat már nem volt szükség rá, sőt, jó ideje már itthon nappal sincs rajtam melltartó.

(A babám csak anyatejes.)

2009. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem apasztja el. En is melltartoban alszom, betettel, mert kisfiam este meg ejszaka meg szopizik (nappal mar nem). 13 hos es meg van tejem.
2009. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Én is pelenkát tekertem magam köré, jobb is meg olcsóbb is, mint a melltartóbetét.
2009. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Folyamatosan melltartóban vagyok, betéttel. 5 hónapos a kisbabám, szoptatok (is), ilyet még nem is hallottam, hogy ez apasztaná!
2009. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 hónapos, hordom éjjel-napppal a betétet.
2009. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

16 hónapos a lányom. Még legalább 3-szor szopizik, éjjel is.

Szoptatós melltartóm csak 1 db van, amit 2 napig használok, majd kimosom, amig szárad, addig a merevitőpántos van rajtam. Semmi baja a cicimnek és tejcsi is van bőven.

2009. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!