Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám postázni?...

Hogyan tudnám postázni? Mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Kiságy, matrac,pelenkázó feltét,ágynemű.

valamint hogy kel fizetni ilyennél? Utánvétel hogy megy mármint az eladó mikor kapja meg?


2012. jan. 10. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szétszerelném a kiságyat, az egészet ősszekötném jó szorosan madzaggal, aztán betekernám folpack fóliával. Így nem standard csomagként 2000Ft alatt elmegy.
2012. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én így vettem a pelenkázóval egybeépített kiságyunkat matraccal és pelenkázófeltéttel együtt.Mi elmentünk érte személyautóval mert nagyon picikére össze tudta csomagolni az eladó!

A posta és a futár többért hozta volna pl a vaterafutár volt a legolcsóbb 8000Ft,mivel ilyenkor a szélesség,magasság,hosszúság,súly alapján hozták volna el.

2012. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos az ország másik fele, személyautóval borzalmasan messze lenn.

De most akkor 2vagy 8ezer?

2012. jan. 10. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 120x120-as járókát, meg játékokat postáztam úgy ahogy először írtam. Akkor 1580 volt, most drágább lett a csomag biztos, de szerintem tuti 2000 alatt van. Nem standard csomagként keresd, kisméretű feladóvényen lehet feladni (kb fénymásolópapír negyede, és zöld fehér színű).


Futárban nézd meg a www.palatrans.hu oldalt, ők a legolcsóbbak, és gyorsak, megbízhatóak. A vaterafutár drága, és eddig csak gondom volt velük.


De mint írtam a posta a legolcsóbb, és 1 munkanap alatt ott szokott lenni, max2.


Több száz csomagom volt, eddig egyikkel sem volt gond a postán. Lényeg ennél hogy 20 kg lehet maximum, de ez tuti belefér. Ha mégsem akkor 2100-2200 Ft körül lehet most az időgarantált csomag, ami 30kg-os lehet.

2012. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tegnap adtam fel egy hatalmas dobozt Debrecenből Esztergomba,egy kádállvány volt benne,pelenkázólappal,káddal mindennel együtt,értéket 6000-ret írtam rá és 1770ft-ot fizettem a postán érte.Szóval 1770ft lesz.

Az utánvét úgy megy,hogy Te feladod és a postás csak úgy adja oda neki,ha kifizeti a pénzt,és utána a postás neked viszi el a lóvét.DE az utánvét iszonyat drága.Miért nem csináljátok úgy,hogy Ő elutalja a pénzt ,és ahogy a számládon van akkor elpostázod neki.

2012. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az utánvét rizikós is, hiszen neked meg kell előlegezned a postaköltséget, ergo ha nem veszi át, akkor még buksz is rajta.... utalja előre a vételárat és a postaköltséget.
2012. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a Belföldi postacsomag, amiről beszélnek fentebb.

Az 20 kilóig 1050 Ft, ha nem írsz rá értéket. Ha írsz, klasszisokkal drágább.


Itt nézelődhetsz, de szerintem a DPD és a GLS oldalára is érdemes lehet felnézni.


[link]

2012. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már nem 1050, mert változtak az árak.

A DPD és GLS jóval drágább a postánál 3-4x minimum.

2012. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!