Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idegi illetve milyen...

Mennyi idegi illetve milyen ütemezésben maradtál otthon születésük után a gyerekeiddel és mit dolgozol?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 07:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Titkárnő vagyok, a harmadik gyerekünket várom. Az elsővel vesz. terhesség miatt az első pillanattól fogva itthon vagyok. Az első gyedbe született a második, a második gyed lejárta után táppénzen vagyok a harmadik születéséig. 2007. ősze óta itthon vagyok, ha minden jól alakul, maradok főállású anyukának.
2012. jan. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Összesen 6 évig maradtam itthon 4 gyerekkel, szándékosan választottuk a kis korkülönbséget, mert így sok szempontból könnyebb (letudjuk egyben a pelenkás korszakot, nem kell megszakítani a munkát egy újabb terhesség esetén, egyszerre nőnek a gyerekek..), segítségünk meg sok van, úgyhogy nem vészes ellátni a csipet-csapatot.


Nyelvekkel ill. nemzetközi kapcsolatokkal foglalkozom, vállalkozásban fordítok, tolmácsolok. A fordítást tudtam csinálni a gyerekek mellett, otthon (nyilván kevesebb megbízást tudtam elvállalni, de így is nagyon hiányzott a munkám). Szeptember óta dolgozom megint, a legkisebb fiam most kezdte a bölcsit (2 éves), a 4 éves lányom ovis, a nagyfiaim pedig első osztályosok. :)


Nem csinálnám másképp.

2012. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!