Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekes anyukák, ti...

Kisgyermekes anyukák, ti milyen otthon is végezhető munkát csináltok? Van saját vállalkozásotok?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat?
2012. jan. 7. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Készségfejelsztő játékokat értékesítek. Ha érdekel,írok privit!
2012. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok anyuka, de egy 2,5 kislányom van és fél éves korától 1 éves koráig itthon voltam vele (fél éves korában hagyott el minket az anyja) majd folyattam a tanulmányaimat nappali szakos egyetemistaként, emiatt azóta bölcsiben van.

22F

2012. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: Azt kihagytam, hogy ösztöndíjból, gyerektartásból, gyesből és diákmelóból és korrepetálásból tartom fent magunkat.
2012. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Levelezőn én is egyetemre járok,de szívessen csinálnék még valamit itthon.Szeretem,hogy magam osztom be az időm,ezért gondolkodok esetleg saját vállalkozásban?
2012. jan. 7. 15:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem tanitvanyaim vannak, lanyom nappal alszik 2-3 orat, olyankor.
2012. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én fordítottam vállalkozóként.
2012. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2012. jan. 7. 17:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem van saját vállalkozásom-pénzügyi tevékenységet folytatunk-így a magam ura vagyok.Nem panaszkodom,megy a dolog(igaz,nem új keletű a cég,már 15 éves).2 gyerekem van,a nagy már nagy(20 éves lesz,egyetemista),a kicsi kiscsoportos ovis.
2012. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is különórákkal foglalkozom. Most kevesebbet tudok vállalni, mert a második terhességem nehezen viselem, feküdnöm kell, de korábban jól bele tudtam illeszteni az órákat a napirendünkbe.
2012. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egy ideig sokat árultam Vaterán, főleg bizsukat, kiegészítőket, meg mindenféle hasonló női "apróságokat". Már nem csinálom sajnos, mert az árut külföldről rendeltem, Euróban/Fontban fizettem, és már egyszerűen nem érte meg, ha meg drágábban adtam volna, nem veszik meg tőlem.

Nem kerestem sokat vele, ahhoz több időt kellett volna ráfordítanom, de mondjuk úgy, hogy egy-két számlát simán befizettem a nyereségből, nekem ennyiért megérte az erőfeszítést, meg amúgy is szerettem csinálni.

2012. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!