Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintem nem nagyon tartozik...

Szerintem nem nagyon tartozik ide a kérdés :/, de hogy vehetnénk rá a szüleimmel a 9 éves húgom a költözésre?

Figyelt kérdés
Más városba költöznénk, de a húgom nem akarja itt hagyni ezt az sulit, mert itt vannak a barátai.
2012. jan. 13. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Költöztök és ennyi,nehogy már ő döntsön!!
2012. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Talan pakoljatok fel a cuccat a teherautora

...

2012. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság hogy nincs túl sok választási lehetősége.

Ha a szüleid úgy döntenek muszáj költözni, nem hiszem hogy egy 9 éves vissza fogja őket ebben tartani.


Ott is lesznek barátai és a régiekkel neten tudja tartani a kapcsolatot.

2012. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom úgy érti a kérdező hogy hogyan lehetne megygőzni hogy neki is jó lesz a költözés...

-a barátaid midnegy hol vannak, mert mindig a brátaid maradnak

-ha nem túl messze költöztök még össze is járhatnak hétvégenként

-sok új emberrel fog megismerkedni és talán új barátokra is talál

- a suli mindenhol kötelező :D


talán ha nagyobb házba/lakásba költöztök akkor annak is el lehet mondani az előnyeit, vagy valamit a városról ami tudod hogy tetszeni fog neki! sok sikert

2012. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerű költöztök és kész.Ha a húgod hajthatatlan akkor nem költöztök?Ne egy 9 éves döntse el,majd megszokja.
2012. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a probléma, hogy egy 9 éves gyermek tart vissza benneteket! Új barátai neki is lesznek, ha ezt megérti hamarabb ráveszi magát a költözésre!
2012. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!