Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy nagyon nagyon jó gyermekek...

Egy nagyon nagyon jó gyermekeknek való mesekönyv címe kellene nekem?

Figyelt kérdés
Egy gyönyörű kisfiú keresztanyja lettem. Még csak 3 hónapos a baba, de előbb-utóbb szeretnék neki venni egy jó mesekönyvet. Olyan kellene, amiben szép képek vannak, és elég sok mese! (hátha meghozom az ifjú szülők kedvét a meséléshez, a gyermeknek meg a meseolvasáshoz!) Persze a mese legyen olyan kicsinek való. Nem Thomas a gőzmozdony, meg ilyesmi, hanem rendes mesekönyv kellene. Valaki tudna nekem ajánlani ilyet? Előre is köszönöm!
2012. jan. 14. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
TKK -ban lehet venni a Süss fel nap című könyvet. Nagyon szép a grafikája, versek, dalok, mesék és mondókák is vannak benne. 1500 Ft, az én gyerekem nagyon szereti.
2012. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
2012. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves keresztanyuka! Mi is imádjuk a meséket, a lányom 2.5 éves múlt. Ne egy, hanem sok-sok könyvet vegyél neki, hol ez lesz a kedvenc, hol az. De neki még jó ideig a lapozgatós leporellók lesznek megfelelők. Mi nagyon szeretjük a Kippkoppot, Maszatot, állatos (átdolgozott Ezópusz) meséket. Akkor: Gazdag Erzsi:Mesebolt, Szutyejev: Vidám mesék, Zelk Zoltán:HÁrom nyúl. Nézelődjél!

[link]

[link]

[link]

(Csak egy tanács, ha megengeded: ekkora korában sokszor iszonyat fáradt voltam, fürdeni se tudtam néha. Menj át, és vedd ki az anyja kezéből egy órára, most ezzel segítesz a legtöbbet, hidd el.)

2012. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Vidám meséket ajánlom. Imádtam én is gyerekkoromban, és a fiaim is nagyon szeretik. Aranyos mesék vannak benne, és szép képek.
2012. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit nagyon szeretnek a gyerekek Bartos Erika könyveit.

Nagyon jó könyvek, bogyó és babóca pl. Ezek a mesék rövidek, esti olvasáshoz szuperek. nagykép, de oldalanként csak 2-3 soros mondat. egyszerü mese, olyan amit a szülök kívülröl fújnak mert a gyerek minden nap hallani akarja.


Mi most kaptunk pár bartos erika könyvet, habár még csak 1 éves a gyerek és minimum 2 évesnek kell lenni, hogy elkezdjen figyelni rá, de ha elkezdi érdekelni szeretni fogja.


Grimmmese félék, mint piroska és a farkas stb... ezekhez szerintem minimum 4-5 évesnek kell lenni hogy lekösse, de még akkor sem tuti hogy végig tudja hallgatni.


3 hós babának egyébként csörgöt szoktak venni.

Ami az elsö lesz azok a textil alapu könyvet, ezeket imádja rágni. majd jönnek a keményborítású könyvek, és csak kb 2 évesen a többi.

2012. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk is a Bogyó és Babóca a favorit, van egy nagyon szép könyv, a 4 évszakos könyv, nagy, színes, 4 mese van benne, kisfiam imádja, meg már más anyukától is hallottam hogy nagyon szeretik a gyerekek
2012. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vidám mesék! Gyermekkorom egyik legjobb része.... :)
2012. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!