Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Novemberben szexeltem a...

Novemberben szexeltem a barátommal és belémélvezett. Decemberben menstruáltam úgyhogy nem lehetek terhes akkor mitől nő a hasam?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 11:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Még annyit.Ha már ilyen felelőtlenül sexelsz legalább a peteérésedet figyeld,akkor ne csináljátok gumi nélkül.Már ha tudod mikor van peteérésed.Mindig van esély babára de akkor a legnagyobb.De egy doboz gumi olcsóbb mint egy baba.

2012. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
12:42 miből gondolod hogy nem vagyok terhes??
2012. jan. 15. 13:06
 13/15 anonim ***** válasza:
60%

1. a kérdés így hangzik: "Decemberben menstruáltam úgyhogy nem lehetek terhes akkor mitől nő a hasam?" tehát te mondod hogy nem vagy terhes.

2. szerintem igenis lehetsz terhes, azért mondtuk, hogy tesztelj.

3. teszt híján nem jelentheted ki sem az igent, sem a nem-et.

2012. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%

12.42 vagyok

Kedves utolsó!

Azért írtam hogy SZERINTEM nem terhes mivel utána megjött neki.De ha elolvastad azt is odaírtam hogy csináljon tesztet.Különben meg egy kb 8-10hetes terhességnél még nem nől a has.

2012. jan. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a legegyszerűbb ha elmész nőgyógyászhoz. Semmibe nem telik és az a biztos nem a teszt.
2012. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!