Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bölcsödei beszoktatás első...

Bölcsödei beszoktatás első napján, ha nem akar hazajönni a lányom megengedik, hogy maradjon vagy hazaküldenek?

Figyelt kérdés
kislányom 27hónapos. Már várja a bölcsit. Imádja a gyerekeket. Holnap kezdjük a bölcsit. Hivatalosan 2hét a beszoktatás, első nap 9-10 -ig lehetünk ott. Szerintem nem akar majd hazajönni.
2012. jan. 15. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Minket hazaküldtek, pedig sírt a kislányom, nem akart eljönni.
2012. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is. Szerintem nálunk is ez lesz. Köszi a választ
2012. jan. 15. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:

minket is hazaküldtek. pedig maradt volna. ráadásul arra a napra is 600Ft-ot kellett fizetni pedig még egy pohár vizet se kapott :( szívesen maradt volna ebédre, na mindegy.


persze egy hét után már nem akart menni ;)

2012. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minket is hazaküldtek, azt mondják az első nap akkor kell elvinni amikor még maradna, így szívesen megy vissza másnap.

Fura, hogy kértek pénzt, tőlünk nem kértek amíg ott nem ebédelt.

2012. jan. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!