Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden óvodában van az első...

Minden óvodában van az első pár hétben beszoktatás, amikor a gyerekek az anyukájukkal együtt az oviban vannak pár órát?

Figyelt kérdés
Pesten lakunk, de mire lányom óvodás lesz, vidékre költözünk, ott fogja kezdeni. Nem tudom, hogy hogyan működik a dolog az első pár hétben. Megtudnátok írni nagyjából, hogy hogyan zajlik az első pár hét az oviban?
2011. márc. 16. 13:34
 1/1 anonim válasza:
Szerintem az óvodák 901%-ban van beszoktatás az első hetekben! Az én kisfiam szeptemberbe megy óvodába de nálunk már most elkezdődött, volt ilyen nyílt nap az óvodában ahol megismerkedett az óvónőivel és a társaival, illetve indítottak Baba-mama klubot ahol az ő korosztályával játszhat! Egyébként szerintem a beszoktatás a gyerektől is függ, első napokban valószínű csak délig lesz a gyermek az óviba aztán a szülő haza viszi, majd ott alszik! Ismerőseim körében van olyan aki fél évig minden délben haza hozta mert nem aludt ott, van olyan ismerősöm akinek már a második nap ott aludt az óvodában a gyermeke! Szerintem ez változó, hogy melyik óvoda milyen módon csinálja ezt a beszoktatást!
2011. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!