Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2011.12.31-én lejárt a szerződ...

2011.12.31-én lejárt a szerződésem. Ekkor voltam 7 hónapos terhes. Folyamatos munkaviszonyom megszakítások nélkül 4 év volt.2012.1.1. óta táppénzen vagyok. A szülésem ideje 3.3. Attól függetlenül hogy lejárt a szerződésem jogosult vagyok-e a GYED-re?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha december 31-én lejárt a szerződésed, akkor hogy lehetsz január 1 óta táppénzen?

Ha nincs munkaviszony, nem jár a táppénz.

2012. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon sok információt találhatsz, ha nem találsz választ a kérdéseidre, akkor a "Kapcsolat" pontot használva ingyenesen kapsz tanácsot, csak levelet kell írnod.

Inkább szakártótól kérdezz, mint itt, mert ott biztosan helytálló válaszokat kapsz, itt meg olyanok is írnak, akiknek sem megfelelő tudásuk, sem tapasztalatuk sincs.

[link]

2012. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*szakértőtől, bocsánat
2012. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nagyjából egyetértek a második válaszolóval, viszont szívesen válaszolok, de még mindig nem értem, hogy lehetsz munkaviszony nélkül táppénzen, lévén a passzív táppénz már elég hosszú ideje megszűnt.
2012. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ezt én se értem, hogy tudtál elmenni táppénzre ha nincs munkaviszonyod? na meg kinek adod le? nekem a munkáltatómnak kell.


úgy tudom ilyenkor ha munkanélkülire mész akkor tudod megoldani, hogy kapjál gyedet

2012. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
.
2012. jan. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!