Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon található...

Ezen az oldalon található keresőben a témára ami érdekel rákeresel?

Figyelt kérdés

Csak mert annyi egyforma kérdés van és sok kérdésíró ha beütni keresőbe a kérdését, vagy csak egy részletet akkor sokkal több választ kapna mint így! Mivel annyira sok okoska kérdés van hogy hamar átugranak a másik oldalra a kérdések, és akkor felteszik újra...

Engem nem zavar ha akár 5ször is feltesz egy kérdező egy kérdést, de szerintetek nem tudja hogy van itt kereső?

Vagy csak azt akarja hallani amit ő gondol, és amig olyan választ nem kap addig kérdezget?


2009. máj. 26. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Hát tényleg nagyon sok egyforma kérdés van. Én kb. fél éve vagyok regisztrált, de eddig jó, ha 5 kérdést tettem fel. Lett volna több kérdésem is, de én előbb rákerestem a keresőben, aztán mégsem tettem fel a kérdést, mert ugyan lehet, hogy már 1 évesnél régebbi a kérdés, de számomra mégis ideális, mert a válaszok között ott van, amire én kíváncsi voltam.
2009. máj. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Néha, amikor olyan kérdést találok, amiről tudom, hogy ugyanazt vagy hasonlót már feltetttttttttttk, rákeresek és ha érkeztek rá válaszok, csak belinkelem. Szerintem okan nem is tudják, hogy itt is működik kereső. Sokan pedig addig teszik fel a saját kis kérdésüket, amíg nem érkezik rá olyan válasz, ami nekik is tetszik. Ez szrintem szíve joga mindenkinek. Lehet, hogy a végén tényleg valaki olyan választ ír, ami a kérdezőnek is bejön. Én elég ritkán írok ki kérdést, mert ha valami érdekel, visszaolvasok vagy rákeresek.
2009. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
A legtöbben nem praktikus választ várnak, hanem csak beszélgetni, vitatkozni akarnak, és valószínűleg a magánéletükben nincs kivel, vagy csak anonim módon mernek kimondani dolgokat. Lásd többek között: hány cigányozó "kérdés" van az oldalon.
2009. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Én rákeresek, de sokszor akkor is kiírom a kérdésem, mert van, hogy elég régi válaszok vannak, és gondolom, itt is cserélődik néha a válaszadók köre.
2009. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Én bevallom, csak ritkán használom a keresőt, de ennek a fő oka az, hogy én már lassan 2 éve itt vagyok az oldalon, és naponta többször is megnézem az engem érdeklő kategóriákat, így nagyjából képben vagyok azzal, hogy az engem érdeklő kérdés szerepelt-e már. Viszont ha ki akarok írni egy új kérdést, és még az elküldés előtt látom, hogy ezt a kérdést már feltették (mert hát ugye amikor el akarom küldeni, megjelennek a hasonló kérdések), akkor előbb azokat nézem meg, és csak akkor írom ki a kérdést tényleg, ha nem találtam a meglévő kérdéseknél választ arra, ami engem érdekel. Az a baj, hogy sokan, akik kb. 2 perce regeltek ide, nem nézik vissza a kérdéseket egy kicsit sem. Mert pl. érdekli őket, hogy - csak egy példa - hogyan alakul az új GYED/GYES törvény, de nem tudják, hogy rá lehet keresni, meg hogy már sokszor meg is kérdezték, ezért kiírják újra. Ennek pl. az is lehet az oka, hogy rámennek a Gyerekvállalás, nevelés kategóriára, de ott már nem lépnek bele az Egyéb kérdések alkategóriába, így ömlesztve látják a rengeteg kérdést (leginkább teherbeesős meg terhességes kérdést), hát persze, hogy nem látják, hogy már kérdezték, illetve valószínűleg még nem tudják, hogy milyen gyakorisággal érkeznek ide kérdések, ezért azt hihetik, hogy ami már egy oldallal arrébb van, az régi.

A kereső meg sajnos nagyon el van rejtve. Egy ici pici kis mező, nem is jól látható helyen van sajnos. Szerintem célszerű lenne, ha nagyobb lenne, illetve új kérdés kiírása előtt először középen ez a mező jelenne meg, és csak akkor lehetne kiírni az új kérdést, ha az illető megpróbált rákeresni arra ami érdekli. A másik gond, hogy szerintem sokan nem tudnak jól keresni. Egyszerűen valamiért nem tudják a kérdésük kulcsszavait beleírni a keresőbe, vagy én nem értem. Mert volt már, hogy olyan kérdésnél, hogy "mit vigyek magammal a kórházba?" megkérdeztem a kérdezőt, hogy a keresővel nem próbálkozott-e, és azt írta, hogy de, csak nem találta meg a választ. Érdekelne, hogy mégis mit írhatott bele. Mert én erre beírtam, hogy mit + vigyek + kórház és kiadott egy oldalnyi kérdést ami ezzel foglalkozott.

2009. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!