Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyetemista anyukák, gyes...

Egyetemista anyukák, gyes mellett igényelhető a rendszeres szociális ösztöndíj? A kettő nem zárja ki egymást?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, igényelhető, én is még gyes-en voltam az első évben, és direkt utánaérdeklődtem, kaptam is mindkettőt egyszerre.
2012. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jan. 17. 10:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Én például kapom azt a 22.800 Ft-ot az önkormányzattól,semmi egyéb jövedelmem nincs és regisztrált álláskereső vagyok. Nem tudjátok esetleg mit kaphatok? Szeptembertől levelezős önköltségesen leszek,és hát igen látom van egy csomó féle ösztöndíj.S ha az embernek járna pénz,azt annyira nem szokták reklámozni,söt.Vagy az iskolában ezekről majd mind tájékoztatnak? Bár kétlem...gondolom Nekem kell ezeknek utána járni. Szóval először is itt kezdem Nálatok!:) Hátha tudtok valami okosat mondani.:) Köszi!
2012. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!