Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányom most fog menni...

Kislányom most fog menni bölcsibe. Milyen papírok kellenek, hogy felvegyék? Mit kell vinni első nap?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Asszem ezzel egy kissé meg vagy késve. A bölcsibe a születés után közvetlen, az anyakönyvi kivonattal kellett volna menned. Munkáltatói Szándéknyilatkozattal. Háát, nem tudom, elég esélytelennek látom.
2012. jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valóban vannak olyan bölcsödék ahol túljelentkezés van, de ezt csakis személyes látogatáskor fogod megtudni. Mindenképpen be kell menned, mert adnak egy jelentkezési lapot, azt a Te munkáltatóddal és a férjedével is le kell igazoltatni. Valamint akkor pontosan el is mondják, mit kell vinni, mennyi a beszoktatási idő, mi a rend.
2012. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Novemberben költöztünk Budapestre, december elején adtam be a 2 gyerek elhelyezési kérelmét a bölcsibe az önkormányzathoz és 1 hét múlva jött a papír, hogy felvették őket... már a beszoktatásnál tartunk... nem minden kerület annyira elcseszett, hogy a születéskor kelljen beíratni a gyerekeket....
2012. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, én épp ma voltam beíratni a lányomat, nekem ráírták a papírjára, hogy "azonnal", mivel állásajánlatot kaptam és elvileg febr. 1től dolgoznék. Én is úgy mentem be, hogy esélytelen a dolog, de a bölcsivezető mondta, hogy mindent megtesznek, hogy találjanak neki helyet. Most én is lesem a telefonomat majd folyamatosan, hogy mikor hívnak. Az hülyeség, hogy születés után már beíratják a gyerkőcöt, nincs értelme, mert előre veszik azokat, akik valóban tudják azt igazolni, hogy mindkét szülő dolgozik vagy dolgozni fog, legalábbis nekem ezt mondta a főnöknő :) Soproni vagyok.
2012. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nálunk meg irgalmatlan túljelentkezés van. Bölcsibe eleve csak azt veszik fel, akinek van munkája vagy viszi a munkáltatói szándéknyilatkozatot. Azzal szóba se állnak, akinek nincs, és így sem vagyunk benn az első 25-ben. Úgyhogy nem értem miről beszélt a ti bölcsöde vezetőtök? Ez van nálunk.
2012. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lényegében ugyanazt írtam, mint amit Te állítasz :))) Itt is van várólista igen, de előreveszik a biztos munkahellyel rendelkező anyukákat.
2012. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért is kellett lepontozni??????????????
2012. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem pontoztalak le :(
2012. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 4. vagyok! Nos, írtam, hogy mit mondott a bölcsivezetőnk a várólistás dologról.

Ma érkezett a telefon, hogy felvették a kislányomat, kerek egy hete voltunk beiratkozni.

2012. febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!