Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajándék ötletek külföldön élő...

Ajándék ötletek külföldön élő rokonok számára?

Figyelt kérdés

Húgom Amerikában él, most fog születni 2. kisfia.

És most valahogy ihletem sincs mit vehetnék neki...kint mindent meg tudnak venni,szóval ezért nehéz.Valami magyaros dolog kéne, amit azért használni is tudnak,tehát nem pálinka:))

A nagyobbik fiú 2 éves, neki könyveket,meséket küldünk, az nagyon jó, de egy picikének nem tudom mit vehetnénk születése alkalmából...Mikor a nagyobbik született vettünk neki magyar feliratú bodykat, meg sok mindent, amik megmaradtak a 2.-nak, szóval ezek az ötletek már el lettek lőve:/

Bármilyen ötletre írhattok, amit lehet kapni, vagy készíteni,mert nekem most semmi ötletem sincs...


2012. jan. 17. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:

èn is külföldön élek.


én kaptam egy magyar gyereknevelési és étkezési könyvet is. jó volt olvasni mit irnak az otthoni szakemberek.


ja meg egy magyar babanaplót. van német és magyar is, egyiket apa tölti (az elmaradt félévesen) a magyart meg én.

2012. jan. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

elsö vagyok.


még egy. mi mindig kapunk magyarul beszélö játékokat pl tanulo kutya meg ilyenek, én ennek is tök örülök. amúgy második gyereknek mindegy mit veszel, otthon is mindene megvan.

2012. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, magyarul beszélő játékoknak nagyon örülnénk mi is (szintén külföldön élünk). Persze ez attól függ, szeretnék-e magyarra tanítani a piciket, gondolom, igen.
2012. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi az ötleteket,jöhetnek még:)

Igen, fontos nekik, hogy megtanítsák a gyerekeket magyarul.

2012. jan. 17. 15:12
 5/9 A kérdező kommentje:

ez milyen?nem ismerem...

[link]

2012. jan. 17. 21:50
 6/9 A kérdező kommentje:

és ez?:)tudom, nem újszülöttnek való, de olyan hamar megnőnek:)

[link]

2012. jan. 17. 21:56
 7/9 A kérdező kommentje:
a focilabdára gondoltam,6. sor, 1.
2012. jan. 17. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a focilabda, de akkor olyat vegyél, ami kétnyelvű, angol-magyar. Azt nem tudom, hogy focilabdában van-e ilyen, de tanuló kutyusban és maciban biztos, hogy van.

Meg én egy ilyen babanaplónak is örülnék, az elejére ha jól láttam minden hónapban lehet egy képet tenni. Nekem is van ilyen képkeretem, csak babanapló nélkül.

[link]

2012. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, a linket is, ez tényleg szép:)
2012. jan. 19. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!