Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Péterfy Kórházban kiszúrják...

A Péterfy Kórházban kiszúrják a fülét az újszülöttnek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Bocs azz offért,de miért kéne kiszúrni a fülecskéjét a csecsemőnek?
2012. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fülbevaló miatt gondoltam...
2012. jan. 18. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, nekem ugyan fiam született 2010-ben, de senki lányos anyukát sem láttam, hogy fülbevalóval tologatták volna a babájukat.

Kérdezz rá a babváró tanfolyamon vagy hívd fel az újszülött osztályt megkérdezni.

Most egy másik kórházban szülök és most nekem is kislányom lesz, ott tudom, hogy megcsinálják és kérni is fogom!

2012. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi,már legalább ezt is tudom.:)
2012. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én igaz nyíregyházán szültem, de azt mondták már nem lehet az unió miatt...így nekem is csak 2 hónapos korában lett kiszúratva a lányom füle.
2012. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De igen megcsinálják. Augusztusban szültem szobatársam kislányának kiszúrták,de kértek 1000.-ft-ot.
2012. jan. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Talán 1000 ft még belefér! Köszi a válaszokat!
2012. jan. 20. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!