Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Johanna...

Mit gondoltok a Johanna Zsófia párosításról?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg Zsófia Johanna, akkor inkább az első. Gonosz, hülye megjegyzéseket nem kérek, ha nem tetszik elég annyi is, hogy nem. Köszönöm.
2012. jan. 18. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Szia.Szerintem nagyon szep Johanna Zsofia.
2012. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
72%
Nemcsúnya nevek de szerintem elég lenne az egyik. Nemértem ezt a 2 keresztneves divatot szerintem elég egy.
2012. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét variációban szép, persze a vezetéknévtől is függ. Nekem tetszik.
2012. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem szépek, de én nem adnék két nevet. De ha ragaszkodsz a két névhez, akkor én az egyik helyett rövidebbet választanék, mert így nagyon hosszú.
2012. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Inkább Zsófia Johanna. Én se vagyok a két keresztnév híve, nekem is kettő van és volt gondom vele hivatalos papírok intézésénél.Mi csak egyet-egyet adtunk a gyerekeknek.
2012. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ava87 ***** válasza:
80%
Mindkettő szép név, de én nem tennék egymás után két háromszótagú nevet. Én személy szerint az egyiket lecserélném egy rövidebbre.
2012. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Én a Zsófiát tenném előre, nekem az jobban tetszik. Meg azt ugye jobban lehet becézni szerintem.
2012. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindkét név tetszik nekem. Zsófia Johanna jobban hangzik szerintem.
2012. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkét név tetszik, egymást sem ütik, jól hangzik, van dallama, de nekem így túl hosszúnak tűnik, ha még egy vezetéknevet is hozzáképzelek.

Kivétel, ha a vezetéknév nagyon rövid, azaz 1 csak 1 szótagból áll (pl. Kiss, Tóth, Pál, Nagy....)

Ha a vezetéknév min. 2 szótagos, vagy még hosszabb, akkor vagy csak a Johannát hagynám meg (az jobban tetszik a 2 közül), vagy pedig egy rövidebb nevet választanék 3. helyre. (a J. helyett)

2012. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mindkét név tetszik, én is szeretném ha kislányom lesz 2. névnek a Johannát adni. És szerintem nálatok is a Zsófia Johanna szebb.
2012. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!