Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislányom lesz szép név a...

Irén24 kérdése:

Kislányom lesz szép név a Johanna Renáta vagy ha véletlen fiú lenne Nikolas? Ti hogy hivjátok a babátokat majd?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 13:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A Johanna Renáta szerintem szép de a Nikolas nekem nem tetszik :(( nagyon nem magyaros....
2010. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nikolas és Renáta egyáltalán nem tetszik, de a Johanna magában nagyon szép.
2010. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Léna a lányom neve.

2010. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
szerintem is szép nevek az enyémek a kislányom Nóra a kisfiam pedig Róbert ami meg most lesz az pedig ha fiú lesz akkor Dávid ha pedig lány lesz akkor meg Viktória lesz. 23km
2010. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Miért nem lehet Miklósnak hívni azt a szerencsétlent, ha van erre magyar megfelelő név is? Az persze más, ha francia származású valaki.
2010. dec. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A johanna nagyon szép, de a Renáta nem illik mellé.

Natália a lányom

2010. dec. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne a kérdező gyermeke "szerencsétlen"?Nem idevaló megnevezés.Na de a kérdésere a válasz, nekem a Renáta tetszik, a másik kettő név nem, a Johannából én Hannát csinálnék, mert nekem az nagyon tetszik, de ha Nektek tetszik, az a lényeg.Ja, és bár nem szépen fogalmazott az előttem válaszoló, a Nikolas tényleg nem valami "jó" név, de tényleg csak a saját véleményem.
2010. dec. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
az én 20 hónaposom zsüliett, a picim aki márciusban lesz meg míra nevet kapja. ha fiú lett volna zétény lett volna. johanna szép a renáta nekem sem tetszik annyira de illik a johannához hangzásilag, nikolas meg most biztos sok lesz, mert mindenki rákattant a tv miatt, nekem noel a nikolasztól jobban tetszik.persze vezeték név függő illik e.
2010. dec. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az én kislányomay Jázminnak foglyák hívni,én Renáta vagyok:)!Nekem nagyon tetszett a Lilián is,de apa a Jázminra szavazott:)!
2010. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a Johannához nem illik a Renáta, a Nikolas pedig tetszik nekem. Kislányom Napsugár.
2010. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!