Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog az...

Szerintetek normális dolog az hogy mostanában egyre többet gondolok arra hogy mi lesz/lenne a gyerekeimmel ha én nem lennék nekik?

Figyelt kérdés
valahogy mostanában ezek a dolgok foglalkoztatnak/gondolok sokat rá, hogy ha velem most történne valami mi lenne az 1 éves és a 3,5 éves fiammal, apa fel tudná őket nevelni? Mi lenne velük....
2012. jan. 19. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hm nekem ez elsö perctöl megfordult a fejembe. de mindig az a vége hogy elszomordok hogy nem láthatom felnöni, aztán már be is villan hogy ezellen nem tudsz tenni semmit.


amúgy ezt a kérdést már gyereked is feltheti neked. Anya te is megfogsz halni? ès akkor mit mondasz neki? hazudsz, félre vezeted? talán a legjobb, ha azt a válasz erre, hogy igen, de mindent megteszek érte hogy csak ha öreg leszek és neked gyerekeid lesznek.

2012. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Felnőnének, valószínű 1 darabig hiányoznál nekik aztán megszoknék,hogy nincs anya.Amikor nagyok lesznek esetleg család meg ilyenek akkor hiányoznál.
2012. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy egy kicsit depis? Engem akkor szoktak ilyen gondolatok kerülgetni, amikor egy kicsit befordulok.

Szerintem valamennyire normális, hogy ez is eszünkbe jut olykor. Akkor van gáz, ha ez egyre gyakrabban előfordul...

2012. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is eszembe szokott jutni néha. Nem gondokodom rajta, mert gyorsan kihajtom a fejemből, de az az első gondolatom, hogy remélem, lenne új felesége a férjemnek, aki ugyanígy szeretné a gyerekeimet.
2012. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!