Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a szülést nem a fogadott...

Ha a szülést nem a fogadott orvos vezeti le, mert épp pl. pont elutazott, akkor mennyit illik neki adni, és mennyit annak, aki ténylegesen levezette a szülést?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

aki nincs ott, annak miért is kellene adni???


a neki szánt pénz egy részét add a dokinak, aki ott volt ténylegesen, a többit meg költsd a babára

2012. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

aki nincs ott, őneki nem jár semmi!!!

aki meg ott volt, kapja meg a felét, vagy amennyit gondoltok, de azt is csak akkor, ha meg voltatok vele elégedve

2012. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ott szóval nem dolgozott meg érte. Ennyi.

Viszont mikor én szültem akkor volt ott egy csaj, aki ugyan ebbe a cipőbe járt. Nem volt ott az orvosa mert nyaralt és mikor visszajött volt pofája bejönni a szobába a csajhoz és elkérte a pénzt. Na ez aztán a pofátlanság.

Én annak adnék, aki ott volt velem és segített a szülésnél. (persze csak ha elégedett lennék)

2012. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3: ilyen pofátlan orvosok is vannak?! Na tőlem kellett volna kérje a "neki járó" pénzt, aztán kapott volna... nem sül le a pofájáról a bőr?! Megfizetteti a mit? A semmit?! Jézusom. Remélem, a szobatársnőd nem adott neki.
2012. jan. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fogadott dokim az első szülésemhez nem tudott jönni. Akkor az ügyeletesnek adtunk pénzt. A másodiknál esélye sem volt odaérni a dokinak. Az ügyeletes sem kapott. A szülést igazából a szülésznő vezette le, a doki csak varrt. Másrészt nem is láttam már a dokit szülés után a kórházban.
2012. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21:40 vagyok

Nézett nagyot mikor bejött az orvos és elkérte a pénzt, de szó nélkül kifizette neki. Pedig előtte nap mikor megszült odaadta annak az orvosnak is ugyan azt az összeget aki ott volt. Szóval kapott 2 orvos egy jó kis summát, pedig az egyiknek ló... se járt volna. Vannak még ilyen "jó" orvosok is sajnos

2012. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11:34: elég rosszul tette. Én megkérdeztem volna doktor"úr"tól, hogy mire gondolja hogy járna neki? Ha esetleg megmagyarázná, mit segített szülés alatt amit ki kellene fizetnem?! És számlát ha adna róla...
2012. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2012. jan. 22. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!