Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van arra valamilyen etikett,...

Van arra valamilyen etikett, hogy terhesség alatt milyen fazonnal illik megjelenni az orvos előtt?

Figyelt kérdés
Mennyire zavarja pl. az orvost, ha úgy vagyok borotválva, mint ahogy a férjemnek szoktam széttenni a lábam? Egy borotvált fazon kínos lehet?
2011. márc. 4. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs etikett. Legyél tiszta és ápolt. Hidd el, a doki nem fogja nézegetni. Nekem nagyon jóképű dokim volt, kicsit féltem is, mikor először vizsgált. De abszolút nem foglalkozott vele - és ez így normális! Fő az ápoltság!!!
2011. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nőgyógyázok nem azt nézik, hogy nézel ki odalent.. Nekik az épp olyan, mintha egy asztalos ránéz egy darab fára vagy pék a kenyérre... Nem azt fogja nézegetni, ha normális!

Fontos, hogy tiszta legyél, a többi számukra lényegtelen.

2011. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a fazon borotválás csak manapság divat ahogy írták elöttem is a tisztaság a fontos de nem kell a zuhany alól menni főleg ha nem vagy várandós és vizsgálat lesz - kenetvétel- mert akkor nincs is mit levenni olyan tiszta minden.


vegyél intim törlökendőt azzal a mosdóban át tudod törölni magad ha úgy adódik.

2011. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászok többsége még örül is,ha valaki nem borotválja ott magát,mert sok fertőzés forrása lehet. Csak ma ezzel a divat miatt nem törődik senki. Egyébként pedig nem érdekli csak az,hogy ne "illatozz" a mosdatlanságtól.
2011. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs etikett, csak tiszta legyen. Én mindig teljesen szőrtelen vagyok ott lent, szülés előtt a szülésznő örült neki, de a doki soha nem tett rá megjegyzést.

Egy borotvált fazon meg tuti nem kínos! :)

2011. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam. Azért vetettem fel a kérdést, mert bár az orvos soha nem nézett furcsán, az egyik vizsgálatnál segítkező nővér furán mosolygott, mikor odanézett. Lehet, hogy az orvosok már tényleg annyit láttak, hogy tökmindegy nekik, kinek milyen, csak a nővérek nincsenek annyira hozzászokva és zavarba jönnek. (Hát még én.)
2011. márc. 4. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!