Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit ér egy interektív...

Mennyit ér egy interektív Fisher Price ELMO?

Figyelt kérdés

Öltözz velem Elmo

Ez egy 40cm magas Elmo plüss aminek az egyik cipője tépőzáras a másik fűzős meg van gombos zsebe meg bújtatós csatja és cipzárja. Tanítja a gyerkőcöt öltözni. (cipzár, cipőfűzés , tépőzár, gombolás) Hangot ad és énekel ha sikerül a gyereknek megcsinálni. Több dallamot játszik.


2012. jan. 21. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 3500-ért adtam el postával együtt, nekem baby Elmo, interaktív volt...Már használtam vettem én is, így csak a postát buktam be.
2012. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha én magamból indulok ki, fiam elmo rajongó, én is olyan 3500 ft körül adnék érte. Néz szét teszen, és vaterán mennyiért adják.Tudsz nekem küldeni róla egy fotót, és ha jó áron van, lehet, hogy érdekelne. Köszi
2012. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!