Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ugye lehet pót matricá...

Anyukák ugye lehet pót matricát kapni hozzá? Fontos!

Figyelt kérdés
Vettem egy fp tanulószéket a fiamnak karácsonyra, de figyelmetlen voltam és nem olvastam el, hogy az órán + ülőkén nincs egyáltalán matrica, illetve a piros égő kiégett. Ezek ugye orvosolhatók? Nem törli a licitet az eladó, illetve én kértem külön, hogy zárja le.
2011. dec. 1. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nem askarlak elkeseríteni, de nem hiszem ,hogy lehetne pl. pótpatricát kapni, maximum ha Te veszel öntapadós fóliát, és alkoholos filctollal rárajzolsz. Az égőt talál ki tudja cserélni apuka, persze ha szétszedhető könnyen a játék, és tudtok valami barkácsboltban hozzávaló izzót venni. Nem tudok arról, hogy árulnának kifejezetten FP pótalkatrészeket.


Azért én a helyedben megpróbálnék egyezkedni az eladóval, megbeszélni vele a dolgot. És egyszerűen nem fizetném ki a terméket, ha nem megfelelő, főleg, ha nem olcsó multqaság. Persze ha én lennék az eladó, én sem örülnék ennek, hiszen nagyon roszz, hogy az ember azt hiszi, el tud adni valamit és aztán kútba esik az egész, ráadásul azért, mert Te nem elég körültekintően licitáltál.

Szóval mindkettőtök álláspontja érthető és jogos. Döntsd el, hogy kifizeted a játékot (és ez lesz a tanulópénzed), ezáltal korrekt vagy az eladóval, viszont lesz egy nem tökéletes játékod, vagy nem fizetsz, nem buksz anyagilag, viszont bevállasz egy negatív minősítést.

2011. dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!