Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen gyakori nevek vannak a...

Milyen gyakori nevek vannak a mostani gyerekeknél, amik furcsán hangzanak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon sok. Ma alig van olyan gyerek,aki normális nevet kap.
2012. jan. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Én a DZS- betűsöktől kapok frászt. DZSenifer DZSesszika....
2012. jan. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem az egyik ilyen fekete bárány a Zoé. (elnézést akit pont érint) Elég gyakori lány név mostanában. Nekem elsőre fiús, mint ahogy a Kincső is. Ennek a fordítottja a Jácint, ami viszont fiú név. Utóbbi kettő nem gyakori, csak a példák kedvéért írtam
2012. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Zoé, Kincső, Jácint szerintem nem furcsák, vannak idősebb ismerőseim

a Dzsennifer, Dzsesszikától én is frászt kapok:D

Nekem a Csenge ami fura, nem tudom hova tenni:D a unokahugomat is igy hivják

Brendon, Alma, Leonardo am egyik név sem furi sztem csak nem itt használatosak M.o.-on vagy régi név és ritka

Mondjuk Tégla, Orália ilyenek furcsák, de nem gyakoriak

2012. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez is fura és elég sok van a környezetemben: Míra, Maja ("hagyományos" vezetéknevek mellett nem tetszenek ezek a nevek)
2012. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tőlem a külföldi nevek állnak abszolút távol és külföldi nevek magyarosított változatai.

Pl: ismerek Jennifert és Dzsenifert is. Még ilyen nevű ismerőseim: Szebasztián, Kevin, Zsaklin, Vanessza


Pedagógusként nagyon sok különös nevű gyerekkel találkozok. A feljebb említettek a legdurvábbak. De megállok egy pillanatra, mikor Hilária, Maximilián és hasonlók vannak a névsorban.

2012. jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a férjemmel az abszolút szörnyű név a Noel. Manapság az az érzésem minden második kisfiút így hívnak és még nem is szép név (szerintem). De ugyanúgy kiborít a Dzsesszika, Dzsennifer és társai.
2013. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem tudnám elképzelni a gyerekemet a következő nevekkel: Krisztofer, Kevin, Benett, Noel, Brendon, Maja, Míra, Kíra.
2013. máj. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon nem jön be a Benett, Jázmin, Norina, Kevin Brendon, Dorián, Martin sem, de nálunk az oviban van több Farkas ami fiúnév, de hát ugye nekem az állat ugrik be, De nerég Hallottam egy ovis rendezvényen Dzsennárót, Lariont, Tulipánt, Napsugárt, ezek sem tteszenek.
2013. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!