Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor jobb születn...

Szerintetek mikor jobb születni? Télen vagy nyáron?

Figyelt kérdés
Mikor jobb érkezni? Mikor jobb a babának és az anyukának? vagy esetleg tavasszal vagy ősszel? Indokot is kérek, ki hogy gondolja.
2012. jan. 23. 16:33
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
45%
Ebbe a nagyszerű emberi civilizációba se télen, se nyáron.
2012. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
jaj de ne így gondolkodjatok most
2012. jan. 23. 16:43
 3/29 /Anita_'94/ válasza:
Én télen születtem és annyi előnye volt, hogy nem lettem évvesztes.
2012. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Hallottam olyat,hogy állítólag ősszel és télen. Nyárra a baba már olyan idős korban van,hogy ehet frissen érő gyümölcsökből ami hasznára van,míg a nyáron születettek majd egy évet várnak az igazi,frissen ért gyümölcsre. Bár azt nem tudom,hogy ez ma is megállja-e a helyét,mert a babák etetésében új dolgok jöttek be.Mivel nekem még nincs gyermekem,így ebben nem vagyok járatos.
2012. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
a harmadik válaszoló jó indokot adott, hasonlóan válaszoljatok ahogyan ő
2012. jan. 23. 17:08
 6/29 anonim ***** válasza:
Ja,azt kihagytam,hogy természetesen nem csak gyümölcsöket,zöldségeket is ehet.
2012. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Hát én egyszer januárban szültem egyszer meg október végén.

Mindkettő jó volt mert mire nőt egy kicsit a baba már jött as tavasz lehetett nagyokat sétálni. Akkor termettek a friss zöldségek gyümölcsök szóval friss házit ehetett a baba.

Nyáron nem szívesen lennék utolsó idős kismama a nagy meleg miatt.

2012. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Min a kettő lányom szeptemberben született. Az jó volt, hogy viszonylag korán ki lehetett őket vinni, nem volt se nagyon hideg-se nagyon meleg.

Szerettem, hogy viszonylag kevés kismamaruhával is csinosan fel lehetett öltözni, nem kellett kabát+pulóver.

2012. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Én januárban születtem, és a kisfiam is. Ami jó volt, hogy nyáron még nem volt nagy pocakom, nem vizesedtem a meleg miatt.Télen viszont már akkora buci volt mindenem, hogy nem tudtam csizmát húzni, félcipőben mentem szülni. A kórházban a szülészet le volt zárva az influenza járvány miatt, így apuka nem jöhetett be látogatni. Ami viszont jó volt, hogy hamar tavasz lett, és sokat sétáltunk, pont amíg a baba babakocsis korszakát éli, addig nagyon ki tudtuk használni a jó időt, plusz a zöldség-gyümölcs felhozatal is jó volt. Anyukám ugyanígy szerette, hogy télen szült. Ja, és én csak addig jártam be dolgozni, míg jó idő volt, az utolsó két hónapot itthon töltöttem, nem vállatam, hogy becsúszom az árokba a kocsival a latyak időben. Ha nyáron szültem volna, lehet, hogy tovább tudok dolgozni.
2012. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
van olyan aki nyáron szűlt?
2012. jan. 23. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!