Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A poénokat hagyjuk, oks? Ti...

A poénokat hagyjuk, oks? Ti nem gondolkodtatok el azon, hogy nem lett volna jobb egy afrikai törzsbe születni?

Figyelt kérdés
Akiknek nincs annyi gondjuk, bajuk, mint a civilizált világ embereinek? Nem aggódnak, hogy a benzin milyen drága, vagy hogy van-e elég pénze? Vagy hogy a ruhái elég jók-e? stb
2011. márc. 29. 21:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Ők azon aggódnak hogy mit fognak enni és 30-40 évesen el fognak patkolni egy nevetségesen gyenge betegség miatt. Úgyhogy tudod mit, inkább aggódok a drága benzin miatt. Kíváncsi vagyok a többi hozzászólóra btw.
2011. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
teljes mértékben egyet értek az elsővel...
2011. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Én születtem volna szívesen inkább egy valamilyen őslakos törzsbe, de nem Afrikába. Inkább esőerdős helyre.
2011. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

én ezen nem.

én csak azon szoktam, hogy mi lenne, ha nem lenne semmi. tehát ha nem lenne világegyetem. meg hogy az miért van egyáltalán? meg amikor nagyon nagyon régen nem volt, akkor hogy keletkezett minden? mert a semmiből nem tud keletkezni.

jah meg azon szoktam gondolkozni, hogy milyen lehet állatnak lenni.

2011. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
jó igaz az is, amit az első mond, de most eza benzin egy példa volt csak, rengeteg dolog van ami miatt még megehet a fene. Utolsó én is, hogy megszületsz tanulsz, gürizel 40-50 évet a semmiért vagy is de a "pénzért" aminek szintén semmi értelme, aztán meghalsz. De kinek lesz jobb attól, hogy mi itt vagyunk?
2011. márc. 29. 21:40
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek élvezni kell az életet és nem ilyeneken agyalni. Énis gondolkodtam hasonlóakon, de ezek olyan dolgok amikre nincs válasz, maximum csak feltevések. Éljetek úgy, hogy ne legyen hiábavaló az a pár évtized.
2011. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
nem, én vikingnek vagy eszkimónak születtem volna szívesen
2011. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Akárki akármit mond,bennem örökre megmaradt az Istenek a fejükre estek c. film.És azon belül is egy jelenet: miszerint is a bennszülöttek,míg le nem esett a kólás üveg az égből, nem ismerték a birtoklást,a veszekedést,és esetleg az ebből következő gondokat.A mai felgyorsult világban mikor nincs időd élni,csupán vegetálsz (a nagy többség.Nem az újgazdagokra gondolok), akkor azért tényleg érdemes belegondolni,hogy az a sok modern biszbasz amit csinálunk,vagy épp elérünk valóban szebbé teszi-e az életet,vagy csak elhisszük hogy a látszat igaz.
2011. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen igen:) Mint a kék lagúna, robinson crusoe, akik ugye vissza tértek oda ahonnan ez ember elindult.
2011. márc. 29. 21:52
 10/18 anonim ***** válasza:
Szívem szerint én olyan KORBA születtem volna ahol nem lennének ilyen modern cuccok, sokkal szívesebben járnék lóval az utcán stb. az mekkora jó lenne :D 14/L.
2011. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!