Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszvesz kérdés! Segítség...

Teszvesz kérdés! Segítség kellene?

Figyelt kérdés

Megkaptam a "Fiók aktiválása sikeres volt" c. e-mailt. Ebben közölték, hogy most már határ a csillagos ég az árusítással kapcsolatban.


Viszont, amikor beléptem a teszvesz-re, hogy elkezdem feltölteni a termékeket, akkor egyáltalán nem volt a fiókom aktiválva, csak a fórum része. Tehát eladni még mindig nem tudok.


Mit kell még csinálnom?!?! Megint utalni kell pénzt a 100 forinton kívül? Vagy e-mail írni, hogy azt is aktiválják?


Sehol nem találok hozzá leírást.


Köszi a segítséget!


2012. jan. 25. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

"1/1. A regisztrációt követően a Felhasználó alap (nem ellenőrzött vásárló) státuszba kerül, a további verifikációig nem rendelkezik termék feltöltési és/vagy eladási jogosultsággal, de a jelen FF-ben foglalt korlátok között vásárlási jogokkal rendelkezik. Szintén korlátozott vásárlási jogosultsággal rendelkezik az a felhasználó, aki egyedi regisztrációt nem hajt végre."


"1/3. Teljes jogú felhasználóvá (a felhasználó vásárlási, licitálási és eladási jogosultsággal is rendelkezik) akkor válik a Felhasználó, ha a regisztráció során bankszámlaszámát is megadja és a TeszVesz e célra megjelölt számlájára 100,- Ft kauciós összeget átutal. Amint ez az összeg a TeszVesz e célra megjelölt bankszámláján jóváírásra kerül (beérkezik), azt a TeszVesz a Felhasználó egyéni egyenlegén jóváírja, és engedélyezi a Felhasználónak az eladási jogosultságot is."

2012. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oké, köszi. Küldték is az e-mailt, hogy lekönyvelték a 100 forintot és, hogy beérkezett.


De még mindig nem tudok eladni. Ráadásul a 100 forint se jelent meg a számlámon ...

2012. jan. 25. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már 2 éve regisztráltam, akkor még úgy ment, hogy regisztráció után postán küldtek egy levelet a címemre, ha jól emlékszem azon volt egy titkos kód, amivel be tudtam lépni. Lehet hogy mostmár másként működik, de azért leírtam.
2012. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!