Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr. Gajdos Edithez jár valaki?

Dr. Gajdos Edithez jár valaki?

Figyelt kérdés
Sok jót olvastam róla, így szeretnék hozzá bejelenkezni. Tud valaki segíteni a telefonszámot illetően, hogy magánrendelésre be tudjak jelentkezni? Kb. mennyivel előre ad időpontot? Sokat kell várni? És mennyi a tarifája?
2012. jan. 27. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

0630/2010685


Én nagyon szerettem hozzá járni, bár végül nem nála szültem. Ezt a számot nekem 2008-ban adta, azóta nem tudom, változott-e. Sőt, azt sem, hogy a kislánya születése után munkába állt-e már, de gondolom, igen. Kb. kétéves lehet már a kislány.

2012. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nála szültem 2009-ben. Nagyon kedves, empatikus, én meg voltam vele elégedve. A száma: 30/201-0685. Hetente kétszer rendel a magánrendelőjében, de úgy tudom, szülést még nem vállal (de ebben nem vagyok biztos).
2012. jan. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! Ha esetleg még valaki jár hozzá, és tud a többi kérdésre válaszolni, nagyon megköszönném :)
2012. jan. 28. 16:10
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok esetleg, mely napokon rendel és mikor a magánrendelőjében?
2013. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 85orsi válasza:

Szia, A doktornő hétfőn és csütörtökön rendel. Délelőtt kezd valamikor 9-10 körül, és 4-5-ig van kb. Telefonon tudsz időpontot kérni Tőle.

Üdv,

Orsi

2013. szept. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Nekem sajnos nagyon rossz tapasztalataim voltak vele.


A doktornőről több fórumon azt írják, hogy rendkívül kedves, empatikus, stb. Amikor vizsgálat előtt látta rajtam, hogy feszült vagyok, szinte lecseszett, hogy ne idegeskedjek, mert csak annál rosszabb lesz. Nem volt semmi olyan megnyílvánulása, ami valamiféle emberséget vagy empátiát tükrözött volna abban a helyzetben.


A doktornő műtétet javasolt a problémámra. Azzal ijesztgetett, hogy műtét nélkül súlyos komplikációm lehet. Később utánanéztem, és ez komplikáció elvileg ritka. A műtét kockázatairól, előforduló szövödményeiről említést se tett, pedig nem egy veszélytelen beavatkozás.


Az ijesztgetés ellenére azt mondta, hogy a műtét ráér, akár egy év múlva is megejthetjük. Tehát, az ő "érvelése" szerint műtét nélkül nagy veszélyben vagyok, de elég ha csak egy év múlva műt meg... Nekem ebből nem az jött le, hogy ő egyenrangú félnek tekintené a beteget.


A doktornő asszisztense kint ül a váróban, de amíg bent voltam a doktornőnél, az asszisztens háromszor jött be, ilyenkor megtárgyalták, hogy ki jött időpont nélkül, milyen problémával, kik telefonáltak, stb. A három alkalomból egyszer az asszisztens pont a vizsgálat alatt jött be, egyszer meg a végén, abban az időben, ami elvileg arra lenne, hogy a beteg nyugodt körülmények között feltehesse a kérdéseit. Elég zavaró volt. Nem értem, hogy ezeket a beszélgetéseket miért nem két beteg között intézik el.


Mindez a magánrendelésén történt, ahol azért fizetttem neki, hogy korrekt ellátást kapjak.


Én nem tudom ajánlani senkinek se.

2015. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igaz sok év eltelt, de hátha valaki később infórmálódik és olvassa!

Sajnálom az utolsó válaszolonak hogy rossz tapasztalata volt a Dr.nővel!


Én 2008 óta hozzá járok. 2 szülésem volt. Év közbe is hozzá járok mindig! Nagyon kedves segítőkész és igen ahogy látja gonodlja megmondja de ezzel nincs gond és kedvesen! :)

Most készülünk a 3. terhességemre nagyon sokat segít, e-mailon küldi a beutalót vérvételre majd délután csak telefonálnom kell és megmondja hogyan tovább... Szerintem nem mindenki teszi ezt meg!

Szóval bátran ajánlom mindenkinek! :) Bár lehet újakat nem vállal már sokan járnak hozzá mert Szeretik!!! :)

2019. nov. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is több mint 10 éve járok hozzá, a kisfiamat is nála szültem. Nekem is jó tapasztalataim vannak vele!
2019. nov. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kedves utolsók én éppen most informálódom és a sok pozitív vélemény alapján elgondolkodtam rajta komolyan is.

Júniusban fogom szülni első gyermekem.

Tudnátok abban segíteni hogy jelenleg hol rendel? El e még a telefonszam amit fentebb írtak?

Illetve jól tudom, hogy a doktornő a Szent István kh-ban van?

Az aktuális díjakról tudtok valamit? Mennyibe kerül nála egy szülés?

Köszönöm szépen előre is :))))

2020. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!Hétfőn és csütörtökön van a magánrendelése a Lövőház utcában (két Mammut között) és igen a Szent István kórházban dolgozik. A telefonszáma: 06302010685

A szülés tarifáról sajnos nem tudok, vizsgálat rákszűréssel 20 ezer körül van.

2020. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!