Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dr Gajdos Edit dolgozik már?

Dr Gajdos Edit dolgozik már?

Figyelt kérdés
Mármint,hogy mikortól lesz ujra,vagy magánrendelésen dolgozik már?
2011. febr. 28. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal babázik, pontosabban Kamillázik. :))
2011. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, a baba féléves kora óta megint van magánrendelése.
2011. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hétfőn és csütörtökön délelőtt magánrendel, de szülést még nem vezet le.
2011. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vidorka1030 válasza:

Sziasztok,már jó régen érkezett ide bejegyzés,de azért teszek egy próbát. Én is sok jót hallottam a doktornőről,de neten egyszerűen nem bírom felkutatni a jelenlegi,aktuális elérhetőségeit,vagy egyáltalán azt, hogy hol rendel. Még a magánrendelése csak-csak megtalálható,egyéb hasonló fórumon,de nem tudom, hogy az aktuális-e még. Illetve a Szent Istvánban megtalálható-e még,vagy ott mikor-hogy rendel? stb.Tehát ilyen aktuális infókra volna szükségem,hátha közületek valaki tud ilyennel szolgálni.

Illetve az Istvánban lehet időpontot kérni a nőgyógy ambulanciára úgy h (ha egyáltalán rendel még ott) Doktornőhöz szeretnék menni? (ha nem tartozok az Istvánhoz akkor is mehetek vizsgálatra beutaló nélkül?)

Köszönöm előre is!

2012. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy magánrendel, de nem tudom, vállal-e már terhesgondozást. A magánrendelő telefonján megmondják. Az Istvánban nem szoktam látni, de ez nem jelent semmit.
2012. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!