Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortusz utan egY masik orvos...

Abortusz utan egY masik orvos meg tudja mondani h abortusz volt vagy gondolhatja h veteles?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 05:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt csak a papírjaidból állapítja meg, hogy művi vetélés volt, vagy spontán, műszeres befejezéssel.
2012. jan. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 2008ban volt ab-m. S 2009ben terhes lettem ujra,akkor már sokat változott a helyzetünk gy megtartottuk.Szülés óta 21hó telt el. Nemrég voltam az évente esedékes rákszürésen egy általam nem ismert dokinál.Ő még a szülés tényét se hitte el nagyon.Akkor hitte el amikor megmutattam,hogy kint ülnek apukával. Azt mondta olyan a kicsi méhem mintha soha nem szültem volna.:)
2012. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a papírokból tudja megállapítani! Kedves utolsó válaszoló, most nagy reményt adtál nekem, ugyanis, kb három éve, azt mondta az orvosom, hogy ne nagyon reménykedjek, abban, hogy gyerekem lesz, mert nagyon kicsi a méhem. Most kezdtünk el kb egy hónapja próbálkozni remélem nekem is összejön előbb utóbb egy baba :)
2012. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!