Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angliai babázás: ha valaki...

Angliai babázás: ha valaki terhesen megy ki, mire számíthat?

Figyelt kérdés

A barátnőm barátja kinn dolgozik fél éve, a lány nyáron ment volna ki, de kiderült, hogy babát vár. Érdemes ott megszülnie? Hol lehet utána járni a támogatásoknak? Tanácsok?

Előre is köszi!


2012. jan. 28. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Mivel nem volt munkaviszonya, semmi gyest nem fog kapni. Child benefitet viszont kaphat(heti £20, tehát az se sok).

[link]

Itt megnézheti milyen támogatások vannak.

Ha a barátjának jó munkája van,inkább menjen ki hozzá szerintem, sokkal jobbak a körülmények az otthonihoz képest. Jelentkezhetnének council house-ra, stb.

2012. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.Nemhogy gyest nem fog kapni de az uj korhazi rendszer szerint bizonyitania kell az ingyenes ellatashoz azt hogy minimum egy eve itt van, hacsak nem fizeti ki maganak a tarsadalombiztositast (ha lehet).

Council house-t sem fog kapni jo par even belul csak azert mert terhes,vagy epp megszult.

Csaladit kaphat de ahogy irta az elottem szolo,20font hetente.

A baratja jelentkezhet working tax creditre ha keves a bejovoje.A linken szerintem ott a limit hozza.

2012. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!