Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Észre vetették milyen sok a...

Észre vetették milyen sok a kamu kérdés és válasz? Sokat törölnek is hamar. Van akinek csak ez a szórakozás maradt?

Figyelt kérdés
Meg akarják botrankoztatni az embereket.
2012. jan. 28. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legtobb kamut szerintem netezo gyerekek/tinik irjak ki. Pont azert, mert epp unatkoznak es elenk a fantaziajuk.

Nehany masik kategoriaban sokkal durvabb dolgokat irnak, ezek meg egy fokkal elethubbek.

Peldaul a "Szepseg es divat" kategoriaban rendszeresen raknak ki netrol lopott fotokat pontozasra, mintha a sajatjuk lenne, vagy ismerosoket kozossegi oldalakrol, akiket le akarnak egetni.

2012. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, alig figyelem ezt az oldalt jelenleg. De felnézek naponta többször is. Viszont nem válaszolgatók, olvasok.


Tegnap volt egy "Segítünk együtt" kérdés. Megnéztem. Leírta egy nő, hogy a barátnője meg a férje már beültetésre mentek volna, de kiderült, hogy mégis teherbe tudott esni (2 hete késett neki!) és pont akkor vesztette el a férje a munkáját. Valamint a saját hiteles házukat is eladták (?!?! 3 hét alatt ?!) és a férje szüleihez költöztek. Nem volt pénzük (?!?!? persze!) és ezért minden, amink felesleges dolgunk van, azt küldjük el neki/nekik.

Megható történet csak kb. 5 helyen mondott ellent magának.


Na mindegy, írtam választ jó pár kérdéssel, majd törölték a kérdést.

Gondolom valakinek szemet szúrt. De érdekelt volna, hogy miket válaszol. Hogyan "bonyolítja" tovább a dolgokat :)))

2012. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ja, mert ez a kérdés, igazán idevaló, és egyáltalán nem provokatív :P Taps-taps-taps
2012. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért, provokálva érzed magad?
2012. jan. 28. 16:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a kb. 3 év alatt kb. 3 kamuval találkoztam csak. Szinte napi szinten itt vagyok az esti órákban leginkább. Vannak fura emberek is, engem nem zavar. Lehet nem is kamu a kérdés, neki tényleg az a kérdése. Igazán vannak fontosabb dolgaim is, mint ilyeneken rágódjak, hogy kamu-e vagy sem.
2012. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!