Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a libidótok kedves...

Milyen a libidótok kedves anyukák? Nekünk 3 éves a kisfiunk, de nagyon ritkán van alkalmunk együtt lenni. Apa sokat dolgozik (én is dolgozom már 2 éves korától). Meg valahogy nincs is úgy kedvem. Pedig szeretném. Ez a páromat kezdi zavarni.

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálatok mi az a nagyon ritka? Mert valakinél a heti 1 is az másnál meg ez a havi 1-nél kezdődik. Egyébként, hogy válaszoljak a kérdésedre. 2 gyerekünk van amiből valamelyik tuti nem alszik éppen jól. 1.5 éve nem aludtam 4 óránál többet egyben így én is iszonyat fáradt vagyok sokszor.

Nem érzem, hogy toppon van a libidóm, de pl a 2. gyerek után valahogy mégis jobb, mint ami az első után volt...akkor volt, hogy 2 havonta voltunk együtt a párommal.

Most olyan 1.5 hetente, de ebbe bejátszik az is, hogy nagyon rosszul alszanak mostanában a gyerekek és hol kimászkál a nagy vagy sír a kicsi és így azért nehéz...

2012. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En is ugy vagyok mint elozo hogy a masodik utan jobb, igaz meg csak 4honapos a kicsi meg ejszakazunk ezerrel sot mar a fogzas is bezavar. Az elso utan 6 honapig semmi nem volt uzana kb meg masfel evig alig alig. Nekem fura volt kicsit elfeljtettem akkor nonek lenni. Aztan ahogy visszamentem dolozni meg neha a gyerek mar aludt a mamanal sokkal jobb lett sot jobb minosegre mint gyerek elott. A sajnos csak ott van hogy nekunk fontos hogy az akarom es amost van ra lehetoseg is osszhangban legyen. De ez nekunk jo igy. Most eddig 4 honap alatt 3 alkalom volt, de kezd nagyonis visszajonni a kedvem. Plane mert a ferjem ahogy erik egyre jobban tetszik csak nekem kellene meg fogynom jo par kilot de ami kesik nem mulik, ez szerencsere ot nem zavarja:)
2012. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!