Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Belföldre nyaralás 3 kicsi 5...

Belföldre nyaralás 3 kicsi 5 év alatti gyerekkel csak 2 szülők? Reménytelen próbálkozás?

Figyelt kérdés
Sajnos a nagyobbak 2.5 4.5 évesek nagyon rosszak, főleg együtt. Külön külön egyikkel sincs semmi baj, de együtt eszméletlen dolgokra képesek,és még egy picikénk is van mellettük 2 hónapos most. Attól félek másról se fog szólni a nyaralás csak az utánuk való rohangálásról és a nap végén totál kipurcanva örülök ha alhatok majd.

2012. jan. 29. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megoldható vigyetek magatokkal egy bébicsőszt,vagy keressetek olyan szállást,ahol van babyszitter,aki legalább napi pár órára leköti a kicsiket!
2012. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudunk magunkkal vinni még egy felnőttet plusz a fizetése....iszonyú drága lenne...:(
2012. jan. 29. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Miért lenne reménytelen? Mi négy kisgyerekkel utazunk (2-6 évesek), néha ők is ördögfiókák, de a sok élmény biztos leköti majd őket és jól fogjátok érezni magatokat. :)
2012. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ti hova szoktatok járni? Én épp attól aggódok a sok élmény még jobban felpörgeti őket és ismeretlen helyen meg még fokozottabban aggasztó ha eltűnnek vagy veszélybe sodorják magukat. Az a baj hogy a nagyobbik igen eleven fiú gyerek,a középső kislány szóval ő nyugisabb lenne, DE ő meg a dackorszak kellős közepén elég nagy hisztikbe futunk bele...:(
2012. jan. 29. 15:07
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Külföldre is járunk. Tényleg, minket ez nem tart vissza semmitől, de nem szabad túlstresszelni! Az nagyon rossz, ha már most azon idegeskedsz, hogy miért nem lesz jó.


Nyilván nem olyan, mint mikor kettesben mész a pároddal, és pihentek, kikapcsolódtok. Természetesen nem fogsz tudni nyugiban napozni a medence mellett (hacsak nem apa átvállalja a gyereksereget pár órára). A családi nyaralásnak már nem ez a funkciója (egy jó ideig legalábbis), hanem a közös élmények szerzése, az első balatoni pancsolás, az első vidámpark, az, hogy a gyerekek számára is kinyílik a világ, és ti segítitek őket ebben.


De szerintem megéri, csak ne stresszelj! :)

2012. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem tudom meddig ér a pénztárcátok de itt tuti nem néznének ki titeket:) [link]


ki sem kell tenni a lábatokat a hotel területéről így nem nagyon tudnak eltűnni. Mi öt éve járunk oda pont ezért mert itt mindenki gyerekkel van itt senkit sem lep meg egy egy hisztis gyerek, minden van ami kell egy gyereknek, ovi is , bölcsi is, van apával kicsit le akartok lepni és van csak felnőtt fürdőrészleg is, és nem kell vinni babakocsit babaőrt, kiságyat, bébiételt, fürdőkádat meg egy csomó mindent mert mindent tudnak adni, vannak különálló házak is, és rengeteg játszótér több játszóház is. Mi imádjuk egy családi paradicsom. De ha drága van itt meg egy ez a Balcsin van Füreden 10 percre gyalog a parttól egy udvarban 2 házikó jacuzzival, medencével stb itt is voltunk nagyon bababarát ez is nagyon tetszett.

[link]

2012. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
HÁT EZ fantasztikus pont ilyesmit kerestem, nekem már a második is megoldás hogy nem azt kell néznem épp kit zavarnak a gyerekek meg épp hova rohangálnak el...nagyon köszi!!
2012. jan. 29. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!