Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez a nyár elszomorít? Nem...

Ez a nyár elszomorít? Nem jönnek össze a kirándulások, nyaralás?

Figyelt kérdés

Tudom, nem a világ legnagyobb problémája, de már tényleg idegesít! Valamiért mindig be vagyunk zárva a 4 fal közé (panelban lakunk). Biztos emlékeztek, a nyár úgy indult, hogy hét közben volt szuper idő, hétvégén mindig esett. Mire férjem szabadságot kapott, pont úgy jött ki, hogy amíg a Balatonon voltunk, sz@r idő volt. Aztán jött a "meg kell dögleni" meleg, amit a kislányom nehezen viselt, meg én is is kismamaként. Most meg napok óta szakad az eső :( Szeretnénk még menni nyaralni, de néztem oldalakon időjárás előrejelzéseket, hát augusztusra sem ígérnek sok jót....

Már néha nem tudom, mivel foglaljam le a kislányomat (1,5 éves) ma is hozta a cipőit, hogy "séta". Komolyan, ha lenne gumicsizmája, azonnal indultunk volna le a bokáig érő vízbe, szakadó esőben.

Ti miket csináltok? Hogy múlatjátok az időt?

Aztán lehet, hogy ez csak valami "hiszti" a részemről, sajnos már így a 30. héten egyre nehezebben viselem....úgy általában mindent....nem tudom.... Tippek? Valami jó kis benti játékok?

Előre is köszi és bocsánat a negatív hangulatért.....


2011. júl. 25. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Eddig nekem se ütött be ez a nyár. Remélem, javult valamit így a vége felé, mert a tavalyi összehasonlíthatatlanul jobb volt. És nem csak az idő miatt.
2011. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csizma+esőkabát. Ennyi. Nem kell bezárva legyetek. ez neki sem jó és neked sem. Usgyi le a boltba venni egy jó kis csizmát és megoldva a nyűgölődés egy kis időre :)
2011. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez a helyzet csak nálunk a fütés is megy napok óta....

Vegyél egy gumicsizmát és irány pocsojázni.Mink azt csináljuk.....Ahogy meg áll az esö megyünk ki.

2 kicsi van.3,5 és 1,5 éves....

2011. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, az már 100% hogy beújítunk egy gumicsizmát!!!! De a közös kirándulások Apával eddig elmaradtak, pont az időjárás miatt, és ez igazán hiányzik :( Úgy elterveztük, hogy milyen jó lesz a balcsin, hogy tetszik majd neki a víz....semmi, be se tudtunk menni, olyan hideg volt!!! Terveztünk kempingezést tesómmal és kisfiával, de hát így hogy lehet? Aztán nem sokára szülök, és egy darabig megint nem megyünk sehova :(
2011. júl. 25. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Na igen. Gumicsizma, aztán uccu neki! De tudják élvezni :)
2011. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi idén nem megyünk nyaralni, uh itthon csináltunk programokat a héten. Játszóházba mentünk, közlekedési múzeumba vonatot nézni, uszodába (fürdőbe is lehet), amikor épp nem esett egy pár órát akkor a Millenáris parkba és a Ferihegyi repülőgép parkba, egyszer Mekibe, amúgy oda sosem járunk, uh élményszámba ment. Minden nap voltunk valahol, változatos volt, a 2,5 évesem pedig jobban élvezte, mint az eddigi többnapos kiruccanásainkat, amik az idegen hely, a másféle kaja és a szűk hotelszoba miatt ahol ráadásul csendben kellene lenni, inkább tortúrára hasonlítottak.
2011. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is eddig kétszer voltunk a Balatonnál. Egyszer nagyon jó idő volt és nagyon élvezte. Utána nagyon fújt a szél és nagy hullámok voltak. De ő beakart menni, nagyon élvezte a hullámokat. Pénteken megyünk Horvátországba remélem jó idő lesz ott, mert nem tudom mit csináljak vele ha rossz lesz az idő. Én udvarra viszem ki, vagy sétálni de nálunk nincs olyan nagy sár.

2 éves lány anyukája.

2011. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!