Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valakinek volt akár már a...

Valakinek volt akár már a terhessége előtt is olyan érzése hogy ikrei lesznek? Hogy alakult?

Figyelt kérdés

Már gyerekkorom óta van egy olyan megérzésem hogy ikreim lesznek. Most hogy nemsokára belevágunk a babaprojektbe felerősödött bennem ez az érzés és eléggé megijedtem hogy mivan akkor ha tényleg ikreim lesznek. Nem szeretnék ikreket, biztos jó lehet meg minden, de nem szeretnék elsőnek, esetleg második terhességnél.

Valaki volt még igy?

Nemtudom mennyire számít, de van egy ikertesóm.


2012. jan. 30. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de inkább a gyermekednek/gyermekeidnek lehetnek majd ikrei. Anyai ágon öröklődik elsősorban, az esélyed meg van rá.
2012. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg amúgy én szerettem volna ikereket, nekem is megvan rá az esélyem (a nagymamám iker), de van már egy lányom, jobban belegondoltam és mégsem szeretnék ikreket.
2012. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Miután terhes lettem én még jó párszor álmodtam is róla, hogy ikreket várok. Sőt úgy is éreztem kettő van. Aztán csak nem lettek ikreim. Egy baba van a pocakomban.

2012. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer, még egyetemista koromban álmodtam azt, hogy ikreim születtek. Akkor még egyáltalán nem volt aktuális a gyerekvállalás, a jelenlegi páromat sem ismertem. Viszont évek múlva tényleg ikreink születtek, bár álmomban lányok voltak, a valóságban meg fiúk lettek. Ami viszont érdekes, hogy nálunk - amennyire vissza tudtuk vezetni a felmenőket - nem volt ikerszülés egyik ágon sem.
2012. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a harmadik terhességemnél a 7. héten álmodtam két kisbabával, hogy hogyan tegyem szopizni a két gyereket, illetve rosszabbul éreztem magam, fáradékonyabb voltam és egész nap égett a gyomrom A 8. héten voltam először a dokimnál vizsgálaton, ő azt mondta, hogy normális nagyságú a méhem,nem utal ikerterhességre, de elküldött UH-ra, ott a 10. héten egyértelmű volt a két petezsák. Ma már 17 éves nagylányok!

2012. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ikrekkel álmodtam, úgy is éreztem és a tüneteim is arra utaltak, mégis csak egy baba van.

Szerintem ez csak egy vágy, de akárhogy is, mindegy hogy hányan vannak, előbb-utóbb biztosan beleszokik az ember a gondolatba. :)

2012. febr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves első/második válaszoló! Aranyos vagy,de ez nem kívánságműsor:) Nekem amikor kiderült,hogy ketten laknak a pocimban, azt mondta a doki, (mivel sírógörcsöt kaptam), hogy "hát igen, van olyan nő, aki imádkozik érte, van akinek pedig összejön"...
2012. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!