Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek volt spontán...

Ha valakinek volt spontán vetélése, (kb 5 hetesen) úgynevezett kémiai terhessége, mikor sikerülhet az újabb terhesség, ha nem kellett műtéti beavatkozás? Akár azonnal lehet peteérés? Járt így valaki mostanában?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam az volt a helyzet, hogy 5 hetes körül lehettem amikor elvetéltem,nem kellet műtéti beavatkozás, ez márc. 21.-én volt. Most 7 hetes terhes vagyok, tehát rá 2-3 hónapra teherbe is estem hála Istennek. Rendben vagyunk eddig még...remélem nem is lesz gond. Kétszer menstruáltam a vetélés és a teherbeesés között. Az első menszesz nem időben jött, de másodjára rendesen 28. napra. Szerintem vetélés után nem időben de biztos volt peteérésem. Nagyon sajnálom hogy neked is át kellett esned ezen....engem eléggé megviselt de ott volt a gondolat, hogy na hátha 1-2 hónap és sikerül...és sikerült is. Remélem nektek is összejön és nem lesz vele sem gond.
2011. szept. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm neked a bíztatást, én még reménykedek, hátha ebben a hónapban sikerül. És neked megállapította az orvos a terhességet?
2011. szept. 6. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem május elején ment el egy biokémiai terhességem.Eléggé megviselt.Azóta clostival rásegített a doki a peteérésre,ez a 3.hónap,hogy eszem ezt a gyógyszert,hát remélem,h sikerül.Jó lenne itt sok +t olvasni.

Neked mikor volt a vetélésed kedves kérdező?Dokinál voltál-e?

2011. szept. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nekem aug.28-á. Orvosnál voltam, de még nem látott semmit, viszont a labor is pozitív lett. Aztán megjött. :(. De azt mondták, hogy ezt a szervezet egy sima menzinek fogja fel, és kb a vetélés után 2 héttel újra van peteérés. Megmondom őszíntén azért bízom benne, mert 2008-ban volt egy missed ab.-om üres petezsák miatt, és a műtét után két héttel újra teherbe estem, most két éves a kislányom. Utolsó, neked sok sikert, első válaszolónak boldog babavárást, remélem nekünk is összejön.
2011. szept. 6. 15:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a spontán vetélés után még egyszer megjött,következőre már nem:-) Egészséges baba született.Azóta viszont volt egy missed ab.-om, és már 5 hónapja semmi.. Szerintem az a jobb, ha megától elmegy, könnyebben rendbejön a szervezet, és szerintem azonnal van peteérés is.
2011. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia, szerintem is jobb ha nem kell műteni, és bízom benne, hogy most is úgy járok mint 3 éve, és most talán velünk is marad a tesó. Akkor az orvosom is csodálkozott, hogy ilyen hamar ismét terhes lettem. És nekem is egészséges picilányom lett.
2011. szept. 6. 18:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Most megállapította, már 7mm a kicsike. Ha azt kérdezed, hogy akkor, végül is igen mert meg volt vastagodva a méhfal, de igazán abból tudtam hogy terhes vagyok-voltam, hogy volt 2 erős pozitív tesztem.Azt mondta a teszt ilyen esetben biztos nem téved.Azt mondta a doki hogy a nők 90%-a elvetél egyszer, csak nem veszik észre, mert esetleg azt hiszik hogy csak késett a menszesz pedig hát az vetélés volt.Sok nő sajnos átéli ezt....
2011. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem nem tervezetten volt egy ilyen, 32 napra "jött meg".

Beavatkozásra nem volt szükség. A köv. hónapban is rendesen volt peteérésem, és utána is mindig.

2011. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!