Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek több terhessége...

Ha valakinek több terhessége volt és mindig határozottan érezte a beágyazódást, az nem ijedt meg akkor, amikor a többedik terhességnél nem voltak ilyen jellegű tünetei, ezért úgy gondolta, hogy most nem sikerült?

Figyelt kérdés
Eddig 3 terhességem volt, mindháromnál éreztem a beágyazódást, onnan tudtam, hogy sikerült, pedig tényleg nem figyeltem a tüneteket. Most megint szeretnék teherbeesni, de nem érzek semmit, ezért kezdek elkeseredni, hogy nem fog összejönni ebben a hónapban sem.
2011. júl. 4. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Miből érezted??
2011. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb. a ciklusom 20. napján határozott ütögetéseket éreztem a méhemben egy határozott pontban, nagyon szúrt és erős volt. Olyan érzés volt időnként, mintha valami fúrná be magát, néha meg olyan éles, mintha késsel böködnék. Ezek az érzések kb. fél percesek voltak egy nap két-három alkalommal, úgy két napig voltak ilyen tüneteim, aztán volt olyan is 2 terhességnél, hogy a ciklus 23 vagy 24. napjától pecsételem 3-4 napig. 28 napos ciklusaim vannak.
2011. júl. 4. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:

1. De fura?


Én csak azt éreztem hogy most nem fog megjönni és nem is jött meg.

2011. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is fura, főleg, hogy általában tünet nélkül zajlik.
2011. júl. 4. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!