Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van aki nem mer szexelni...

Van aki nem mer szexelni várandósság alatt?

Figyelt kérdés
Nekem volt két vetélésem és van két fiam. Most 12 hetes kismama vagyok és nem merek szexelni a férjemmel,annyira félek,nehogy megpiszkáljon odabent valamit. Szegénykém megértő, egyik terhesség alatt se mertem, kibírtuk. Nem könnyű, de kibírja ő is. Sosem drámázott ez miatt! Van még ezzel más is így?

2012. jan. 30. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első terhességem alatt én sem mertem. Az én férjem sem drámázott, de nem is volt oka panaszra, mert azért én kisegítettem őt másképp. :)


A másik két terhességem alatt már nem bírtuk ki, és szexeltünk, de ezeket a terhességeket más téren sem paráztam végig annyira, mint az elsőt.

2012. jan. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 33 hetes kismama vagyok,és nem sexeltünk egyszer sem ez idő alatt,volt 1 vetélésem,van 1 3 éves kisfiunk,de vele is 1 alkalommal sexeltünk csak annyira féltem,most pedig 21 hétig kétséges volt hogy megmarad-e a baba vagy nem,így kizárva a sex,már lehetne,meg a fiammal mikor tehes voltam is lehetett volna,de nagyon félek,féltem,nehogy baj legyen odabennt!
2012. jan. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt 3 vetélésem, és van egy kétéves lányom.Most 38 hetes vagyok, de már a pozitív teszttől kezdve felfüggesztettük a dolgot, pedig a dokim engedi.Egyszerűen nincs hozzá merszünk.Lesz még rá időnk bőven szülés után.
2012. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem mertem. Volt egy vetélésem, igaz korai volt még. De a hüvelyi vizsgálatok után mindig véreztem, a doki nem tiltotta, de én féltem.

Most 2 hetes a babám, csak a kapcsolatom ment rá :-(. De gondolom ez a házasság akkor ennyit is ért.

Boldog várandóságot nektek!

2012. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!