Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szép név az úgy egybe hogy ha...

Szép név az úgy egybe hogy ha kislányom lesz hogy Lorenza Róza ha pedig fiú akkor meg Kristóf?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
érdekes nekem a Róza nem nagyon tetszik a Lorenza mellett talán a z betűk miatt bár kétségtelenül nagyon dallamos. a Kristóf nagyon jó hozzá:)
2009. máj. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem meg pont hogy a lány név tetszik jobban, nem a legjobb megfogalmazás, rímelnek. Szerintem mindkét választás jó!
2009. máj. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a Lorenza nem tetszik, mert olyan idegen hangzása van. Nekem kicsit a Lakatos Armandóra, meg a Kolompár Dzsesszikára hajaz. A Kristóf viszont jó választás lehet.
2009. máj. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászólásokat , hát tudom sokaknak jut eszébe az idegen nevek magyarosítása után hogy cigós de nem vagyok cigó 100% magyar vagyok , és mivel anyu neve Róza és a halálakor megígértem neki hogy a kislányom az ő nevét kapja majd ezért keresek hozzá megfelelő másik nevet és a lorenza nekem teszik is meg rímel is ezért gondoltam bár az apuka Szalavics de talán ahhoz is megy majd.

Még egyszer köszönöm szépen , lehet furi név a Lorenza de nekem tetszik.

2009. máj. 31. 10:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szalavics Róza Lorenza, én így mondogatom magamnak most, de ez is elég nyelvtörős;-)
2009. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
A Lorenza kicsit furcsa,de az a lényeg h nektek tetszik v nem. Nem? Amúgy az én kisfiamat is Kristófnak hívják.
2009. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A kristóf az szép név érdemes adni egy gyereknek.
2009. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szalavics Róza szépen hangzik, így nem lesz nyelvtörős, szerintem. :)

A Kristóf név nagyon jó választás.

2009. jún. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szalavics Róza szépen hangzik, így nem lesz nyelvtörős. :) Amúgy a Kristóf nagyon jó választás.
2009. jún. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!