Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyenkor?

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
6 hónapja próbálkozunk,nem vezetek hőgörbét egyedűl cs az ovumat figyelem a ciklus.hu-n.Minden hónapba mikor nem várom a mensim mindig reménykedek,de sajnos pár napos késés után mindig megjön és akkor jön vele együtt a csalódás is,nem akarok rágörcsölni szóval mindig akkor vagyunk együtt mikor jól esik kiélvezzük az egész hónapot,csak annyira rossz hogy sok ismerősömnek szinte azonnal összejött és egyre több kismama bukan fel

2012. jan. 31. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia en is ugyan ebbe a cipobe jarok ! Mi is fel eve bajlodunk! Szedtem terhes vitamint stb stb de semmi!
2012. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, kitartás,ne keseredj! Mi is épp hat hónapja próbálkozunk,igaz én még az ovumat sem figyelem,csak együtt vagyunk és jól érezzük magunkat, a többit természetre bízzuk. Sokszor én is elkeseredek,de inkább az bánt,mikor itt olvasgatok, hogy "jaj segítség összevissza kufircoltam és terhes lettem",mi meg itt hiába várjuk. De hát ilyen az élet.

Nálam meg most még valami gond is van,mert januárban egyáltalán nem jött meg,de minden teszt negatív,így épp holnap doki:(

2012. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi 8 hónapja próbálkozunk.Én már nem figyelek semmit,nem számolgatok.Csak vitaminokat szedek,meg lúgosítok,és cickafarkteát kezdtem el inni.
2012. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én nem akarok több feszűltséget magamra pakolni azzal hogy külömböző gyógyteákat meg vitaminokat szedjek mert még abba is összezavarodok :/
2012. jan. 31. 19:24
 5/10 A kérdező kommentje:
engem is bánt hogy sokan felelötlenűl összefekszenek aztán meg sírnak hogy teherbeestek és abortuszra mennek,mi meg akik nagyon szeretnénk babát csak nem jönn össze sajnos :(
2012. jan. 31. 19:27
 6/10 anonim ***** válasza:
kedves második...mi volt a dokinál?bi a problémád hogy nem jött meg?
2012. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2.vagyok!

Köszi az érdeklődést,nem fogjátok elhinni de ma reggel megjött.Nem tudtam eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek,de a dokihoz elmentem végül. Először ő is jót nevetett,hogy épp ma jött meg,így csak ultrahangon vizsgált meg,nem talált semmi bajt. Azt mondta vagy a peteérésem csúszott el,vagy megtermékenyült de nem tudott beágyazódni, ez miatt késett!

Így annak örülök, hogy legalább baj nincs, és próbálkozunk tovább!

2012. febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor majdnem sikerűlt a baba :) nekem 5 napja késik,már hányingerem is van :/
2012. febr. 1. 17:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálod ki az ovulációs tesztet? Patikában drága, de Vaterán már elég olcsón kapható és tutira mehetsz vele, hogy mikor van ovu. Nekem az első baba így jött össze, 7 hónapig próbálkoztunk hiába, mikor elkezdtem tesztelni azonnal összejött. Most rendeltem múlt héten egy adagot mert próbálkozunk a következővel:-)

Nézz utána, nekem nagyon bevált pedig teljesen el voltam kenődve akkor.

2012. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ma sajnos megjött újra jó nagy csalódás :'( de következő hónapba megpróbálom azt amit ajánlottál kedves utolsó :)
2012. febr. 2. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!