Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyen olcsóak használtan...

Miért ilyen olcsóak használtan a 3 kerekű babakocsik?

Figyelt kérdés
Kiment a divatból? Teszveszen , Vaterán hirdetnek már 4-5 ezerért ilyeneket.
2009. máj. 31. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom megmondani, hogy miért ennyire olcsóak, de nekünk is ilyen van, és nagyon szeretjük! Baromi könnyű tolni, pörög, forog minden irányban. Mi is használtan vettük , a bébihordóval együtt 10.000 Ft volt, Babideal márkájú. Az egyetlen dolog ami nem tetszik rajta, hogy nem lehet szembefordítani a babát amikor tolom, de ez legyen a legnagyobb bajunk :)

Sztem nem ment ki a divatból, de hát mindenki olyat választ amire futja. (sajnos)

Nekem is nagyon tetszettek a most "menő" babakocsik, de sajnáltam volna közel 100.000 Ft-ot kiadni rá, vagy esetleg még többet!

2009. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kb. milyen súlyú egy kocsi? Csak mert a miénk elég nehéz,és keresek valami könnyebbet.

A miénk 25 volt használtan. 80-100 ezret én sem adnék érte.

2009. máj. 31. 16:32
 3/5 A kérdező kommentje:
milyen súlyú egy ilyen kocsi... kimaradt az ilyen... :)
2009. máj. 31. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vok.

Azt nem tudom, hogy hány kilós lehet, de a babával együtt le-fel szoktam vinni pár lépcsőfokot, és nem rokkantam még bele :)

Sztem kb. 15 kg lehet!

2009. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor nem nyert. A miénk is olyan körül van. Na majd csak találok vmit.:)

Köszi a választ! :)

2009. jún. 1. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!