Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki tud velemenyt irni dr...

Valaki tud velemenyt irni dr Kiss Zoltan nogyogyaszrol?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 11:37
 1/4 anonim válasza:
Én jártam nála, nem túl jó. Méhnyakrák szűrésre mentem, és már könyékig bennem volt amikor észrevette hogy férfi vagyok.
2012. febr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha jót akarsz magadnak: NE menj hozzá !!!!!

Nincsenek jó tapasztalataim, gyakran hozza kellemetlen helyzetbe a nőket, a beszéd stílusáról meg ne is beszéljünk! A vizsgálatán meg majd berepedt a ...... Szóval ne..

2012. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Napokban voltam ultrahangos terhességi vizsgálaton. Az orvos elég lekezelő stílusban beszélt velem. A vizsgálat során nem mutatott képet, szívhangot, nem mérte meg a babát. Közölte, hogy nem kell állandóan orvoshoz szaladgálni, miközben egy hónapja voltam utoljára ultrahangon. Mikor megkérdeztem, hogy mekkora a babám elkezdett mutogatni a kezével, hogy kb ekkora és közölte, hogy "olyan mint egy kis patkány, volt már ilyen a kezemben". Ha tehetik akkor kerüljék a vele való találkozást, mert a szakmájához semmiképp nem úgy áll hozzá mint ahogy azt elvárnák egy olyan személytől aki emberekkel foglalkozik.
2013. febr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint orvos nagyon jó és alapos.

A stílusa hagy némi kívánni valót maga után, de aki "normális" és még ismeri is esetleg, mert már többször járt nála, azzal normális.

Az is tény, hogy vizsgálatkor sem túl finom, de azért nem vészes.

Én sokáig jártam hozzá, amikor ott éltem, mert akárhányszor problémám volt alaposan kivizsgált, stb.

Egyszer akadtam ki rá, amikor egy egész csapat orvostanhallgatót beültetett a vizsgálatomra (nem csak az enyémre), a megkérdezésem nélkül, igaz ők jobban zavarban volta, mint én.


Szóval, ha alapos és jó orvost akarsz, nyugodtan menj hozzá. Ha feltétel, hogy kedves is legyen, inkább ne őt válaszd.

2016. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!