Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyed kompenzáció vagy családi...

Gyed kompenzáció vagy családi adókedvezmény két gyerek esetén?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen semmit nem tudtak mondani, a kompenzációs kérvényről is én értesítettem őket.

Van egy 15 hónapos csemetém,és 11 hetes kismama vagyok,így ha jövőhéten orvoshoz megyek,meg lesz az igazolás,hogy a magzat betöltötte a 91.napot,így rá is kérhetem a családi adókedvezményt.

Viszont senki nem tudta megmondani,hogy melyikkel járok jobban??


2012. febr. 3. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A 15 hónaposra kérje apa a családi adókedvezményt, a pocaklakóra meg Te. Így kapsz majd kompenzációt is, szerintem így járnál a legjobban, mert akkor ki tudjátok használni az összeset.
2012. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos,nemrég apa munkanélküli lett:(:( Így csak én maradtam...
2012. febr. 3. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az adókedvezménnyel jársz jobban. Kivéve ha nagyon kicsi a jövedelmed.
2012. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!