Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiam nagy hajjal született...

Kisfiam nagy hajjal született és nem hullott ki, van esély rá, hogy a lányomnak is ilyen haja lesz?

Figyelt kérdés

Picinek lecserélődött a haja, de soha nem volt kopasz, vagy "foltos".Most 15 hónapos, és gyönyörű fürtös haja van, mindenki dicséri:)de lassan vágni kell..

Megfordult a fejemben, hogy a lányomnak is lehet ilyen lesz?


2012. febr. 3. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A lányom és a fiaim se voltak soha kopaszok, mind hajjal született, lányom naggyal, az ikrek kicsivel, de soha nem voltak kopaszok, az ikreknek már vágtuk de megint kell, 1,5 évesek. A lányomnak csak elöl vágtam le 1 évesen, aztán talán 2 is elmúlt, mikor a végéből is vágattunk neki. Soha nem voltak kopaszok, sőt a lányomnak hátul se volt kopasz folt mint sok kicsinek, mert ő mindig hason aludt.
2012. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, esely van ra, de konkretan 50%. Vagy lesz haja, vagy nem.


Azert irom, mert nekem ket fiam van, mindketto a terhesseg 39. hetenek vegen szuletett, hasonlo hossz, hasonlo suly, nagyon hasonlitanak egymasra.

Ennek ellenere:

idosebbik fiamon egy szar haj/szor nem volt, de tenyleg semmi. Teljesen kopasz volt, sot, szemoldoke sem volt, meg szempilla sem igazan, vagy egyaltalan nem (erre mar nem emlekszem pontosan).

Es jo sokaig alig nott a haja, mar elmult egy eves, amikor eloszor le lett vagva, addig nem volt ra szukseg.


A masodik fiam viszont eleg dus es sotet hajjal szuletett, meg is lepodtem.

Lecserelodott a haja, de nem volt kopasz foltokban sem, szepen nott az uj folyamatosan, O is tejfelszoke lett, mint a testvere. Viszont teljesen mas allagu a haja, nagyon sok van neki, es nagyon gyorsan no. Fel eves koraig hagytam, de akkor mar olyan hosszu volt, hogy vagatni kellett, azota is havonta vagatom.

A nagyobbik fiamnak is dus haja lett, viszont teljesen maskepp all, neki tusis, eros haja van.


Szoval annak ellenere, hogy testverek es sok hasonlo vonasuk van a hajuk teljesen kulonbozo az elso pillanattol kezdve. Csak a szinuk hasonlo.

2012. febr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi nektek.

Akkor csak reménykedem, hogy a kislányomnak is szép hosszú haja legyen, remélem bejön:)

2012. febr. 4. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!