Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Reméljük, hogy nemsokára majd...

Reméljük, hogy nemsokára majd hárman leszünk, s most van pénzünk, hogy kicseréljük a hűtőt! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Lehet, nem pont ide illik a kérdés, de itt mindig segítetek nekem!

Kettőt néztünk ki, de nem tudunk választani. A kettő között annyi a különbség, hogy az egyiknek nem rácsos a polca, hanem üveglapok vannak benne. Kicsit félek tőle. Nem pattanik meg könnyen, vagy ne adj isten törik el hamar? Félre nem értsétek, nem úgy vágom be a dolgokat, de nagyobb súlytól nem lesz baja?

Köszönöm előre is!


2009. jún. 1. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy pattan le!Én sokkal jobban szeretem,nem tud megbillenni semmi,amit bele rakok.Nekem a 10 literes leveses fazekamat is-TELI-simán elbírja.
2009. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Óóóó ... :) ... nagyon szépen köszönöm! Innentől kezdve, akkor asszem tudom, hogy melyiket szeretném jobban! :)

Puszi érte! :)

2009. jún. 1. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekünk is 2 éve van olyan hütőnk aminek üvegpolca van.Szerencsére nincs vele gond,lehet pakolni rá nyugodtan.:)
2009. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) Bíztam benne, hogy ezt mondjátok, mert jobban tetszett az üvegpolcos ... már csak az a kérdésem, hogy a Tesco vállal házhozszállítást? Meg ha jól tudom, akkor a régi hűtőt kötelességük bevenni, ugye?
2009. jún. 1. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Nekünk üveglapos van, már megvan 5 éve és még semmi baja :) Szerintem szebb is, vagyis én már ezt megszoktam.

Különben tényleg nem tudom, miért ide írtad a kérdést, amikor gyerekekhez, babákhoz az ég világon semmi köze nincs. Azt hittem, azért ide írtad, mert azt akarod kérdezni, hogy a baba miatt milyen méretű legyen a hűtő, mekkora fagyasztó, vagy ilyesmi, de ennek aztán semmi köze hozzá.

2009. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vállal a tesco házhozszállitást,de lehet hogy fizetni kell érte.
2009. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jah, csak azért ide írtam, mert gondoltam itt már ki kisebb, ki nagyobb háztartást vezet, s tudtok nekem tanácsot adni ezzel kapcsolatban!

A méretet viszonylag hamar el lehet dönteni :) az nem okozott problémát! :):):):):)

...

Mégegyszer köszönöm a tapasztalataitokat!

További szép napot!

2009. jún. 1. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!