Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Találkoztatok már itt az...

Találkoztatok már itt az oldalon olyannal, aki egy neki nem tetsző hozzászólásotok miatt elkezdett privát üzenetekben is zaklatni?

Figyelt kérdés
Azért írom ebbe a kategóriába, mert innen indult ki az egész. Egyelőre még nem írnám le a konkrét esetet, hátha nem bukkan fel azonnal az illető és nem törölteti rögtön a kérdést. Kíváncsi vagyok, mással is megesett-e ilyesmi, mert cseppet túlzásnak érzem.
2012. febr. 5. 01:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem rég. Az illető válaszolt egy kérdésre, de én nem értettem egyet az álláspontjával, ezért én is válaszoltam a kérdésre, leírtam, hogy szerintem nem úgy van, ahogy ő látja (mindenféle bunkó, sértő, kötekedő stílus nélkül!). Mire ő küldött egy privát üzenetet, hogy hogy merem én kioktatni...
2012. febr. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
card le az ilyeneket,már a második levelét ne is olvasd el és pláne ne válaszolj rá semmit-előbb utóbb lekopik az ilyen majom
2012. febr. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ó igen:)

Egy dokiról kértek véleményt, én meg le mertem írni a saját negatív tapasztalatomat (mondjuk nagyon negatív, de hát az is tapasztalat).


Erre a kérdésre kb. 10 friss regisztrációs válasz jött, ami mind ugyanattól az embertől származott (egyértelműen megállapítható volt).

Mikor erre nem voltam hajlandó visszavonni amit írtam, e-mail-ben jöttek a kioktatások:D Nem is foglalkoztam vele:D

2012. febr. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Uramisten....még nem és remélem nem is fog...hihetetlen mire van egyeseknek idejük meg energiájuk...durva :((( És sajnállak. Szerintem is a legjobb ha olvasás nélkül törlöd és ezt vele is közlöd hogy irogasson nyugodtan , nem fogod elolvasni.
2012. febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Ennek a kérdésnek a kiírója kezdett egy idő után privit küldözgetni, nem csak nekem, a többieknek is, de az egész annyira komikus volt, hogy nem esett rosszul egyáltalán. Napokig ezen a nőn szórakoztam, tényleg.

Egy időben írtam a Kultúra és közösség kategóriába is, ott többször előfordult ilyesmi.

Nem ismerem a konkrét helyzetet, de ne foglalkozz vele, töröld olvasatlanul, esetleg ha már zaklatásig fajul, szólj a moderátoroknak.

2012. febr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam ilyennel. Egyetértek az utolsóval, ne is foglalkozz vele, nem érdemes.
2012. febr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen még nem volt nálam. Azt viszont észre vettem, hogy vannak akik személyes sértésnek veszik, ha a véleményünk nem egyezik. Fogalmazzak akkor bármily szépen is, besértődik. Azt viszont nagyon csípem amikor valakivel jól el lehet vitatkozni, ütköztetni a nézőpontokat sértődés nélkül.
2012. febr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló, elolvastam a linkelt kérdést. Hááááát nagyon durva emberek is vannak :D


Egyébként engem szerencsére még nem zaklattak priviben az ellenkező véleményem miatt, de szánalmas, hogy valakinek erre is van energiája :) Inkább sajnálni kell az ilyeneket, nincs jobb szórakozásuk. Mert nyilvánosan kiírni a véleményt ok, hogy erre való ez az oldal, na de sértegetni "fű alatt" a másikat :o

2012. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kemény nagyon, képzeljétek ilyet írt, hogy "ha van is (gyerekem), akkor remélem eltávozik az élők sorából."

Meg azzal indít, hogy "az a minimum, hogy bocsánatot kérsz ezért meg a többiért"

Azt hiszem orvosi eset az illető... nem is reagáltam rá semmit.

2012. febr. 5. 10:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Kezd érdekelni, miről van szó. :)

De tényleg durva, engem is megrázna egy ilyesmi, még akkor is, ha egy ismeretlen hülyétől származik.

2012. febr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!